Niedziela, 25 lutego 2018 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Które miasto wywalczy tytuł najbardziej rowerowego miasta w Polsce?

Dodano: 2017-08-11 • dołącz do dyskusjiTagi: Rower

Zapisz artykuł na później

Za nami 100 dni kampanii społecznej „Kręć Kilometry po technologię”. Licznik wskazuje ponad 35 milionów przejechanych kilometrów i ponad 1100 polskich miast rywalizujących
o wyjątkowe święto technologii i tytuły najbardziej rowerowych miejsc w Polsce, kampania społeczna trwa do 30 września 2017.

Pokazy najnowszych technologicznych gadżetów oraz możliwość ich testowania, bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci a także 24-godzinny maraton programowania z nagrodą o wartości 10 tysięcy złotych dla zwycięskiej drużyny – to tylko niektóre zachęty do brania udziału w Allegro Tech Days, czyli wydarzenia, które wygra pięć najlepszych miast w tegorocznej kampanii „Kręć Kilometry po technologię”.

„Poznańskie Allegro Tech Days pokazało, że nasze święto technologii to wydarzenie bez precedensu. Dla każdego z miast, do których zawitamy z taką nagrodą, będzie to coś wyjątkowego. Każdy, niezależnie do wieku, znajdzie na nim coś interesującego dla siebie” – przekonuje Krzysztof Śpiewek, członek zarządu Fundacji Allegro All For Planet.

Na poznańskim Allegro Tech Days pojawiło się ponad 3 tysiące osób. Wielu bawiło się z technologią przez cały dzień.

Zobaczcie relację z Allegro Tech Days Poznań, by poznać nagrodę w kampanii „Kręć Kilometry po technologię”: https://vimeo.com/227898877!

30 września, poznamy listę miast, do których zawita ten technologiczny event. Walka cały czas trwa. By pomóc swojemu miastu wystarczy rejestracja na stronie internetowej kampanii i przejechanie z użyciem jednej z kilku aplikacji jak największej kilometrów na rowerze. Do tego indywidualni uczestnicy też mogą liczyć na technologiczne nagrody!

„Warszawa i dziesięcio-tysięczny Międzychód, Poznań czy prawie 10-krotnie mniejsze od niego Pabianice walczą zacięcie o pozostanie w pierwszej piątce. Niedawno, z rozmachem, wszedł do niej także Lublin. Ale metropolitarny przecież Gdańsk czy 26-tysięczny Wałcz depczą im po piętach. Za wszystkich trzymamy mocno kciuki” – dodaje Krzysztof Śpiewek, członek zarządu Fundacji Allegro All For Planet.

Wręczenie nagród, czyli wydarzenia technologiczne w miastach z pierwszej piątki kampanii „Kręć Kilometry po technologię”, rozpocznie się w październiku. Aż do wiosny 2018 Allegro Tech Days jeździć będzie po Polsce, promując technologię i edukację przez zabawę. Więcej informacji
o kampanii oraz ranking miast aktualizowany na bieżąco na www.kreckilometry.pl.comments powered by Disqus
Zobacz również

Szybkie pobieranie MP3 z YouTube

Dobry kalkulator ubezpieczeń OC na wagę złota!

Najtańsze OC - 3 zasady wyboru

Prezent dla dziewczyny na 18 urodziny

Jak działają karty zbliżeniowe?

    piece konwekcyjno parowe
    Rational, Unox - piece konwekcyjne i konwekcyjno-parowe w ofercie Otogastro z instalacją i szkoleniami.

    otogastro.pl

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc