Niedziela, 25 lutego 2018 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Zaczaruj świat swojego dziecka - Interaktywne kolorowanki

Dodano: 2017-08-10 • dołącz do dyskusjiTagi: Dziecko Zabawa Rozrywka

Zapisz artykuł na później

Szukasz sposobu, aby zainteresować swoje dziecko światem zwierząt i dinozaurów? Chcesz wspierać rozwój jego wyobraźni i kreatywność? Postaw na kolorowanki interaktywne - najnowszy trend, łączący w sobie rozrywkę i naukę, który sprawi, że twoja pociecha rozwinie swoje zainteresowania!

Czym są kolorowanki interaktywne?
Kolorowanki interaktywne to nowoczesny produkt, który stanowi połączenie tradycyjnej zabawy w kolorowanie z rzeczywistością rozszerzoną. Składa się z dużej, atrakcyjnej tematycznej książki z kolorowankami, oraz bezpłatnej aplikacji na smartfony z systemem iOS lub Android, umożliwiającej “ożywienie” rysunków stworzonych przez dziecko. Odbywa się to poprzez wykorzystanie aparatu w urządzeniu - na widok rzeczywisty nakładany jest ruchoma wizualizacja kolorowanki! Aplikacja tworzy realistyczne animacje, oraz umożliwia fotografowanie, a nawet karmienie “ożywionego” stworzenia. W trakcie zabawy dziecko może również odsłuchać ciekawe informacje dotyczące danego gatunku, dowiadując się przy tym o miejscu jego występowania, budowie ciała, czy pokarmu, którym się żywi. To niezwykle atrakcyjny sposób na zainteresowanie najmłodszych światem zwierząt i dinozaurów.

Zalety kolorowania
Kolorowanki interaktywne to rozrywka idealnie dostosowana do potrzeb współczesnych dzieci. Wykorzystują one najnowszą technologię w postaci rzeczywistości rozszerzonej i smartfonów, które budzą olbrzymie zainteresowanie wśród najmłodszych - niektóre dzieci posługują się tymi urządzeniami lepiej niż dorośli! Warto zatem pokazać im alternatywę dla zwykłych gier i aplikacji, pod postacią aplikacji edukacyjnej. Dodatkowo, same kolorowanki wyróżnia szereg zalet: nauka koncentracji, rozwój kreatywności i zwiększenie koordynacji oko-ręka, która potrzebna jest dziecku podczas zajęć w szkole. Dostępna oferta kolorowanek zawiera zeszyty tematyczne dotyczące np. dinozaurów, ptaków, a także zwierząt zamieszkujących ocean, czy safari, co umożliwia dobranie kolorowanki dopasowanej do konkretnych zainteresowań.

Kolorowanki interaktywne ze względu na swoje liczne plusy cieszą się szybko rosnąca popularnością wśród dzieci i ich rodziców. Stanowią fantastyczną rozrywkę i źródło wiedzy dla dziecka. Sprawiają również, że rozwija ono swoje umiejętności, dzięki czemu lepiej radzi sobie na zajęciach w szkole. Zaczaruj świat swojego dziecka i zaopatrz się w interaktywną kolorowankę już dziś!


Źródło: Artykuł sponsorowanycomments powered by Disqus
Zobacz również

Prezent dla dziewczyny na 18 urodziny

Najlepsze gadżety 2017 roku!

Gadżety szpiegowskie na każdą kieszeń

"Korkowy" protest taksówkarzy przyniósł odwrotny efekt. Uber zanotował wzrost

Jak długość gry wpływa na jej atrakcyjność?

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc