Środa, 14 listopada 2018 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Prezentacja firmy #2 – Ferratum Bank

Dodano: 2017-10-06 • dołącz do dyskusjiTagi: Prezentacja Firmy

Zapisz artykuł na później

Drugą firmą, którą pragniemy przedstawić w naszej nowej serii jest popularne Ferratum Bank – prawda, że nazwa brzmi znajomo? Czym zajmuje się wspomniana firma, jak wygląda na tle konkurencji, gdzie możemy ją spotkać? To wszystko + oczywiście kilka ciekawostek przedstawimy w poniższym materiale.

Te dwa slogany będą w stanie precyzyjnie określić czym zajmuje się Ferratum Bank oraz jakie ma priorytety i założenia:

„Pomagając jednemu człowiekowi nie zmieniamy świata, ale możemy zmienić świat tego człowieka”


„Więcej niż pieniądze. Dla każdego”

Jak można wywnioskować z powyższych sloganów Ferratum Bank to firma z misją, oferująca szybkie pożyczki online, która w 2012 roku otrzymała licencję instytucji bankowej. Działalność Ferratum Banku opiera się na udzielaniu krótkoterminowych i błyskawicznych pożyczek z minimalną ilością formalności. Przedsiębiorstwo ceni sobie profesjonalizm, etykę oraz kładzie duży nacisk na otrzymanie wotum zaufania od klientów, czego (jak wynika ze statystyk i raportów) nie marnuje.

Dla kogo Ferratum Bank?
Mogłoby się wydawać, że z ofert szybkich i krótkoterminowych pożyczek korzystają głównie osoby z problemami, bezrobotne, zadłużone lub borykające się z wieloma życiowymi trudnościami. W wielu sytuacjach firma pomaga właśnie w takich chwilach, pomaga wyjść na prostą, szybko pozbyć się pilnych zobowiązań lub kupić leki i inne pilnie potrzebne środki. Małą niespodzianką jednak jest, że z oferty firmy korzystają przede wszystkim osoby młode, studiujące.

Czym Ferratum Bank różni się od innych?
Przede wszystkim mobilnością i szybkością działania, pożyczki krótkoterminowe można otrzymać nie wychodząc z domu, a do otrzymania pożyczki wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu. Bank cechuje się również wysokim wskaźnikiem bezpieczeństwa czego najlepszym dowodem jest zadowolenie powracających klientów. Poza ofertą „chwilówek”, dla klientów dostępna jest również opcja pożyczki na raty, która cechuje się przede wszystkim elastycznym dopasowaniem do klienta.

O Ferratum Bank w liczbach
Z usług omawianej firmy skorzystało już blisko 2 miliony osób na całym świecie, swoje usługi świadczy w 23 krajach, a roczny zysk oscyluje w granicach 150 milionów euro, co przekłada się na blisko 40 procentowy wzrost firmy rok do roku.

Konkurencja i plany na przyszłość
Ferratum Bank konkuruje przede wszystkim z tradycyjnymi bankami, gdyż większość banków cyfrowych wydaje się zostawać daleko w tyle. Nie zamyka się jednak na współpracę z podobnymi sobie podmiotami. Firma planuje w przyszłości poszerzać swoją ofertę na kolejne kraje oraz rozbudowywać bazę zadowolonych klientów.

Pożyczki przez Internet – co o tym sądzić, jak podejść do tego tematu?
Opinie na temat szybkich kredytów online są bardzo zróżnicowane, część osób skarży się na brak zaufania do tego typu instytucji, część osób natomiast ceni sobie szybkość i jakość tego typu usług. Naszym zdaniem prawda leży w zdrowym podejściu do tematu – lepiej nie korzystać z małych, podejrzanie wyglądających ofert, warto też zapoznać się z opiniami w sieci, skontaktować się z infolinią i sprawdzić, czy w ogóle możliwy jest kontakt z bankiem. Jeśli ktoś szuka więcej informacji na temat bezpiecznego pożyczania odsyłamy do tego poradnika: jak bezpiecznie zaciągnąć pożyczkę przez Internet?

Dla ciekawskich
Co tydzień Ferratum Bank, na swoim kanale na Facebook’u organizuje #Ferratumfridays, dzięki czemu możesz zdobyć kartę podarunkową o wartości 100 zł. Zajrzyj tutaj, aby dowiedzieć się więcej: https://www.facebook.com/FerratumBankPolska/

Wizją Grupy Ferratum jest osiągnięcie pozycji lidera bankowości mobilnej, oferującego szeroki zakres produktów bankowych.Prezentacja firmy #1 – Innowacja prosto z Polskicomments powered by Disqus
Zobacz również

Panele winylowe kontra panele laminowane - które wybrać?

Ubiquiti UNIFI access point

Sprawdzony producent mikrokontrolerów

Rozwijaj swoje przedsiębiorstwo – zainwestuj w innowacje!

Dlaczego korzystanie z publicznych WIFI jest niebezpieczne?

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc