Sobota, 4 lipca 2020 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Fotele DXRacer

Dodano: 2016-12-12 • dołącz do dyskusjiTagi: Praca Fotel

Zapisz artykuł na później

Rynek foteli komputerowych wyklarował się już jakiś czas temu, po tym jak wyłoniło się na nim niespodziewanie całkiem sporo, dość ambitnych producentów. Obecnie można obserwować dynamiczny rozwój kilku wiodących marek, które zdecydowanie nie obniżają lotów, ale wciąż pną się w górę, prześcigając się w coraz to lepszych rozwiązaniach. Dzięki takiej strategii dostępne obecnie fotele komputerowe, w niczym nie przypominają swoich prekursorów sprzed lat.

Jednym z liderów, który projektuje oraz konstruuje na pewno jedne z najlepszych foteli dla graczy jest marka DXRacer (Zobacz tutaj jej fotele). Konstruktorzy krzeseł sygnowanych przez tę firmę choć spoglądają na zagadnienie całościowo, to jednak zdają sobie sprawę, że fotele komputerowe muszą być precyzyjnie wykonane, z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Dlatego każdy ich kolejny koncept jest świetnie dopracowany i niemożliwym jest znalezienie słabego punktu. Przykładem mogą być trzy bardzo lubiane serie, które biją rekordy sprzedaży na całym świecie, odkąd tylko pojawiły się w ofercie marki.

genity dxc

Pierwszą z tych renomowanych linii jest DXRacer Formula. Modele z tej serii zdobyły uznanie graczy przez wzgląd na prostą sylwetkę, która doskonale sprawdza się podczas długich treningów. Regulowana wysokość siedziska oraz podłokietników, a także możliwość płynnej zmiany kąta odchylenia oparcia, czynią ten fotel dla gracza idealnym partnerem, podczas zdobywania kolejnych celów w grze. Seria Drifting reprezentuje fotele DXRacer o równie mocnej strukturze i niezawodnej mechanice, która pozwala dokonywać zmian w położeniu poszczególnych elementów. Dodatkowo mamy w tej serii do czynienia z większymi kółkami, co poprawia komfort przemieszczania się, który bynajmniej w serii Formula nie jest wcale na niezadowalającym poziomie. Trzeba jednak przyznać, że z biegiem czasu kolejne fotele DXRacer są coraz gruntowniej dopracowane, właśnie o takie drobiazgi. Marka produkuje jeszcze jedną hitową serię, mowa tu o DXRacer Racing. W tej serii gracz znajdzie obszerny fotel komputerowy o solidnie wydłużonym oparciu. Zwiększone gabaryty pozwalają na to, by nawet postawne osoby o sporej muskulaturze czuły się w fotelu swobodnie i nieskrępowanie. Mechanika pozostaje wciąż na tak samo wysokim poziomie, jak w przypadku pozostałych serii foteli DXRacer. Jej obsługa nie nastręcza najmniejszych trudności, a wygoda foteli tej firmy jest nie do zakwestionowania. Pewnie te właśnie czynniki decydują o dużej popularności tych foteli, jak również ich fantastyczny sportowy design.comments powered by Disqus
Zobacz również

Wyślij telefon i wymień szybkę iPhone’a 7 bez wizyty w salonie

Co zrobić ze starym autem w Gdańsku?

Ulotki reklamowe - popularne narzędzie marketingowe

Najczęstsze usterki iPhone’a

Jakie etapy ma kampania SEO? Co zrobić aby zmaksymalizować efekty?

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc