Poniedziałek, 26 lipca 2021 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Dlaczego warto mieć dobre numery?

Dodano: 2016-12-02 • dołącz do dyskusjiTagi: Numery Firma Telefon

Zapisz artykuł na później

Dla dużych instytucji korzystanie z wielu numerów telefonicznych stanowi oczywistość. Mali i średni przedsiębiorcy z kolei często zapominają, że większa liczba numerów może ułatwić codzienną pracę i usprawnić komunikację z klientami. Dlaczego jeszcze warto mieć więcej numerów w firmie? Parę słów o tym poniżej.


A może numery VIP albo 801?

Uproszczony, łatwy do zapamiętania numer specjalny potrafi zdziałać cuda. Nie tylko szybko zapada w pamięć, dzięki czemu klient może zadzwonić do firmy, nie mając jej wizytówki w ręku, ale także wzbudza zaufanie i dobre skojarzenia. Przedsiębiorcy decydują się na numery VIP w swoich przedsiębiorstwach, często nie poprzestając na jednym. Numer VIP wzbudza też zaufanie wśród kontrahentów. Jak wynika z badań, aż 51% klientów wybiera numer specjalny, aby dodzwonić się do firmy. Nie tylko zwiększenie prestiżu marki, ale także niskie koszty eksploatacji przemawiają na korzyść tego typu numeru. Poszerzenie bazy numerów danej firmy o kolejne odbywa się z poziomu panelu administracyjnego przedsiębiorcy. Warto pamiętać, że numer specjalny pozytywnie wpływa również na kwestie wizerunkowe firmy.


Numer wewnętrzny - idealny do szybkiego załatwiania spraw

Numer wewnętrzny stanowi kolejne warte rozważenia rozwiązanie, które sprawdza się w przypadku większych firm z rozbudowanymi działami. Numer wewnętrzny może być przypisany do konkretnych działów (na przykład działu marketingu czy księgowości), przez co ułatwia komunikację pomiędzy pracownikami, ale też umożliwia skierowanie kontrahenta do konkretnej grupy osób, prowadzącej dany projekt czy też zajmującej się sprawą. Numer wewnętrzny przekierowujący do konkretnego pokoju, ułatwia również kontakt z szefem firmy czy kierownikiem danego zespołu pracowników.


Numer zagraniczny - dla firm międzynarodowych

Na potrzeby pracowników, którzy prowadzą rozmowy biznesowe na skalę międzynarodową, stworzono zagraniczne numery telefonu. W sytuacji rozszerzenia działalności marki o kolejne rynki, pojawia się konieczność zaopatrzenia się w numer, który ułatwi kontakt z obcojęzycznymi klientami a zarazem ukaże firmę w dobrym świetle, jako poważnego kontrahenta. Numer zagraniczny świetnie sprawdza się jako uzupełnienie tradycyjnego polskiego numeru.

Podsumowując, system telefonii opartej o technologię VoIP w biurze zdecydowanie warto rozszerzyć o kolejne numery telefonu. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać, wchodząc na stronę fcn.pl.comments powered by Disqus
Zobacz również

Organizacja pracy dzięki rozwiązaniom w chmurze

Laptopy poleasingowe wolniej się starzeją

Czy bidet jest przydatny?

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Wyposażenie do biura - sprzęt niezbędny do sprawnej komunikacji

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc