Czwartek, 28 października 2021 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Z Video do GIF-a. Teraz to prostsze niż może się wydawać

Dodano: 2015-01-30 • dołącz do dyskusjiTagi: Imgur GIF Video YouTube Vimeo

Zapisz artykuł na później

Serwis Imgur.com zaoferował swoim użytkownikom nowe narzędzie do szybkiego tworzenia wysokiej jakości pętli GIF-ów z filmików umieszczonych w sieci, w tym także z filmików YouTube oraz Vimeo.

Jak wiemy na obecny moment większość osób tworzyła GIF-y z filmików poprzez użycie narzędzi takich jak Photoshop itp. - czyli typowych narzędzi offline, trzeba jednak przyznać że nie było to łatwy proces i trochę czasu trzeba było temu poświęcić.
Od teraz jest to już o wiele łatwiejsze, wystarczy zwykły link do filmiku po czym rozpoczenimy łatwy proces tworzenia GIF-a.

Narzędzie jest o tyle proste że wsytarczy wybrać początkowy i końcowy punkt pętli, która będzie się powtarzać. W kolejnym kroku wystarczy wybrać szybkość z jakim ma poruszać się pętla a także można dodać napis - choć już jego wielkości i rodzaju czcionki nie zmienimy.
Po kliknięciu przycisku finalizującego tworzenie GIF-a strona zacznie się ładować po czym jak na tacy otrzymasz swój GIF, możliwość jego udostępnienia, zapisania czy umieszczenia na stronie.

Jak więć widać narzędzie bardzo proste i tworzące na prawdę wysokiej jakości GIF-y. Tak więc koniecznie polecamy Wam te oto narzędzie dostępne na tej stronie.comments powered by Disqus
Zobacz również

Jakie etapy ma kampania SEO? Co zrobić aby zmaksymalizować efekty?

Można zarabiać na każdym blogu. Zobacz, jak robić to dzięki afiliacji i programom partnerskim

Popularne typy kampanii reklamowych w AdWords

Jak wymieniać waluty przez internet?

Jak skompletować wizerunek młodej firmy sieci

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc