Sobota, 15 maja 2021 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Snapchat dodaje wiadomości tekstowe i video chat

Dodano: 2014-05-01 • dołącz do dyskusjiTagi: Snapchat Mobile Android iOS

Zapisz artykuł na późniejSnapchat ogłosił bardzo dobre wieści, dodane bowiem zostaną dwie nowe i użyteczne funkcję, które z pewnością przyciągną jeszcze więcej zainteresowanych konsumentów.

Pierwsza z nich to dodanie wiadomości tekstowych, druga zaś to video chat, oczywiście w każdej z tych nowości zachowane jest pierwszoplanowe zadanie Snapcahta czyli czyszczenie wysyłanych przez nas treści.

Wraz z wysyłaniem treści do naszych znajomych Snapchat będzie informować kiedy dana osoba jest dostępna, przez co będziemy mogli po przez przytrzymanie w prawym dolnym rogu niebieskiego przycisku rozpocząć automatycznie video chat. Jeżeli będziemy chcieli zakończyć video chat wystarczy puścić przycisk. Co więcej gdy nasz znajomy przesyła nam obraz z kamerki my w cale nie musimy robić tego samego, co jest bardzo fajnym rozwiązaniem, którego brak w wielu innych aplikacjach.

Wszystkie wiadomości, które wyślemy znikają gdy obaj użytkownicy opuszczą ekran konwersacji. Jednak jest możliwości ich zapisania po przez dotknięcie ekranu.comments powered by Disqus
Zobacz również

Jakie etapy ma kampania SEO? Co zrobić aby zmaksymalizować efekty?

Można zarabiać na każdym blogu. Zobacz, jak robić to dzięki afiliacji i programom partnerskim

Popularne typy kampanii reklamowych w AdWords

Jak wymieniać waluty przez internet?

Jak skompletować wizerunek młodej firmy sieci

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc