Sobota, 15 maja 2021 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Sprawdź co Google wie o Tobie

Dodano: 2016-06-30 • dołącz do dyskusjiTagi: Google internet My Activity sieć

Zapisz artykuł na później

Powszechnie wiadomo, że firmy internetowe poświęcają wiele wysiłku na to by śledzić nasze poczynania w Internecie. Dane te są bezcenne bo dzięki nim firmy są w stanie poznać między innymi nasze preferencje zakupowe, miejsca, które odwiedzamy czy rzeczy którymi się interesujemy. Z marketingowego punktu widzenia wiedzę tą można spokojnie przeliczyć na pieniądze.

Google postanowił natomiast podzielić się z nami danymi, które zebrał o nas od początku naszej przygody z jego usługami. Gigant z Mountain View oferuje nam specjalna opcję - My Activity - dzięki której mamy wgląd nie tylko w historię naszej przeglądarki internetowe ale sprawdzimy też wszystko od historii oglądanych programów na Netfiksie po obejrzane filmy video na YouTube. Co więcej, przejrzymy wszystkie produkty Google jakie do tej pory używaliśmy.

Nowe narzędzie pokaże wyszukiwane przez nas hasła, czas i częstotliwość odwiedzanych stron jak również urządzenia z jakich korzystaliśmy podczas poszczególnych działam w Internecie. Jest też bardzo pożyteczna opcja - mamy możliwość edytowania i usuwania pozycji z listy.

Mokkacomments powered by Disqus
Zobacz również

Jakie etapy ma kampania SEO? Co zrobić aby zmaksymalizować efekty?

Można zarabiać na każdym blogu. Zobacz, jak robić to dzięki afiliacji i programom partnerskim

Popularne typy kampanii reklamowych w AdWords

Jak wymieniać waluty przez internet?

Jak skompletować wizerunek młodej firmy sieci

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc