Czwartek, 2 grudnia 2021 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Techland tworzy nowe studio w Kanadzie

Dodano: 2013-08-17 • dołącz do dyskusjiTagi: Techland

Zapisz artykuł na później

Jedna z najbardziej znanych polskich firm tworzących i wydających gry komputerowe zamierza poszerzyć swe horyzonty. Tym razem oko tego studia padło na Kanadę. Niewykluczone, że jest to związane z pracami nad nową grą : Dying Light.

Nowe studio mieścić się będzie w kanadyjskim mieście Vancouver i nosić będzie nazwę Digital Scapes. Ekipa powstała z zespołu osób, które odpowiedzialne były za gry takie jak Prototype. Wśród tych osób znajduje się były dyrektor technologiczny studia Radical Entertainment - Marcin Chady.

Uruchomienie studia w Kanadzie otwiera przed nami szerokie spektrum nowych możliwości w dziedzinie developmentu gier - mówi o Digital Scapes Paweł Marchewka, prezes zarządu i założyciel Techlandu.Działając w rejonie Vancouver zyskujemy dostęp do obszernego rynku pracy, skupiającego znakomicie wyedukowanych specjalistów - dodaje Marcin Chady.Padła również informacja, że studio zajmować się będzie pewnymi elementami gry Dying Light. Jakie, to są elementy? Może lepsza grafika? A może wymagające AI przeciwnika? Pozostaje nam na razie czekać na informacje Techlandu, która zapewne wkrótce zostanie ujawniona.comments powered by Disqus
Zobacz również

Gry komputerowe vs gry mobilne

Telewizja online - doskonałe rozwiązanie w podróży

Prezent dla dziewczyny na 18 urodziny

Najlepsze gadżety 2017 roku!

Zaczaruj świat swojego dziecka - Interaktywne kolorowanki

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc