Środa, 7 czerwca 2023 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Telewizja online - doskonałe rozwiązanie w podróży

Dodano: 2018-03-07 • dołącz do dyskusjiTagi:

Zapisz artykuł na później

Każdą podróż można urozmaicić sobie na kilka różnych sposobów. Dzięki temu szybciej minie czas, który trzeba spędzić na dotarcie do celu. Jednym z takich sposobów jest śledzenie telewizji na ekranie urządzenia przenośnego. Dlaczego telewizja online w podróży to dobry pomysł?

TV online – doskonałe rozwiązanie na spędzenie wolnego czasu w podróży

Telewizja online to doskonały sposób na spędzenie mile czasu w trakcie podróży. Szczególnie uciążliwe jest przemieszczanie się z jednej miejscowości do drugiej. Patrzenie się na to, co się dzieje za szybą auta, pociągu lub autobusu bywa nużące. Można w tym czasie obejrzeć swój ulubiony program telewizyjny lub transmisję z ważnego wydarzenia. Nie ma konieczności nadrabiania zaległości w tym zakresie w domu, co nie w każdym przypadku jest także możliwe (np. ze względu na brak dostępu do nagranych uprzednio powtórek).

Uruchomienie telewizji w podróży

Aby uruchomić telewizję online w podróży, w swoim urządzeniu przenośnym należy w ustawieniach włączyć transfer danych. Do oglądania ulubionych kanałów telewizyjnych potrzebny jest bowiem internet mobilny. Warto skorzystać z oferowanych przez operatorów pakietów usług obejmujących telewizję, internet i telefon. Dzięki temu można sporo zyskać. Paczki usług są bowiem sumarycznie tańsze od usług wykupywanych pojedynczo. Ciekawą ofertę w tym zakresie posiada m.in. firma INEA.

Sposób oglądania telewizji online

Telewizję online można oglądać na kilka różnych sposobów. Zdecydowanie najprostsze jest to w przypadku laptopa. Takie urządzenie wystarczy postawić na twardym podłożu i już można cieszyć się rozrywką najwyższej jakości przy dużym ekranie. Czasami jednak, ze względu na ograniczoną przestrzeń, nie jest możliwe śledzenie telewizji w podróży na ekranie laptopa. Wówczas można skorzystać z tableta lub smartfona. Takie urządzenia trzyma się zwykle w ręku, lecz istnieje również opcja zamontowania ich w wygodnym miejscu. Idealnie sprawdzi się w takim przypadku odpowiednia podstawka, a w samochodzie – fotel lub podsufitka wzbogacone o odpowiedni uchwyt, dzięki któremu urządzenie przenośne będzie znajdowało się na poziomie oczu i nie powstanie zagrożenie w postaci jego upadku przy żwawszej jeździe.

Oglądanie telewizji na żywo i odtwarzanie jej

Telewizja online może być oglądana na żywo. Wówczas śledzi się oferowane w jej ramach programy telewizyjne w tym samym czasie, w którym oglądają go użytkownicy standardowej telewizji kablowej. Istnieje również możliwość odtwarzania nagranych wcześniej programów telewizyjnych. Wystarczy zalogować się na swoje konto, zaznaczyć odpowiednią opcję, wybrać interesującą pozycję i wówczas zostanie ona nagrana. W ten sposób swój ulubiony program telewizyjny będzie można obejrzeć nie tylko w dowolnym miejscu, ale również o dowolnej porze. To spore udogodnienie, szczególnie dla zapracowanych osób, które nie mają możliwości śledzenia telewizji, także popołudniami i wieczorami np. w związku z przeprowadzaniem rozmów handlowych.

Źródło: Materiał zewnętrznycomments powered by Disqus
Zobacz również

Gry komputerowe vs gry mobilne

Prezent dla dziewczyny na 18 urodziny

Najlepsze gadżety 2017 roku!

Zaczaruj świat swojego dziecka - Interaktywne kolorowanki

Gadżety szpiegowskie na każdą kieszeń

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc