Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:30120 in /home/virt100330/domains/genity.pl/public_html/include/database.php on line 15
Oort Online - konkurencja dla Cube World? - GenITY rozrywka

Środa, 29 marca 2023 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Oort Online - konkurencja dla Cube World?

Dodano: 2014-08-05 • dołącz do dyskusjiTagi: Sandbox PC Voxel Gaming

Zapisz artykuł na późniejKolejny proceduralnie generowany świat, kolejny sandbox z grafiką stylizowaną na Minecrafta, kolejny tytuł z klimatem fantasy. Nuda? Może. Ale gdy spojrzy się na to, co prezentują nam twórcy Oort Online, gra jednak wydaje się czymś fascynującym. Tworzy ją zespół Wonderstruck Games złożony z członków Lionhead i EA. Ten MMORPG pozwoli na eksplorację świata, rozwijanie postaci, tworzenie przedmiotów i budowanie konstrukcji samotnie bądź z przyjaciółmi.

Za każdym nowym podejściem do gry dostaniemy inny świat, z innym wyglądem i dostępnymi zasobami. Wszystkie będą zasiedlone przez potwory zwane The Protectors, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. W ruch wejdą też tzw Beacony, dzięki którym będzie możliwym przejmowanie terenów na własność i budowanie swoich budynków. Chcesz wybudować ogromną cytadelę? A może otchłań na truchła swoich przeciwników? Wszystko zależy do ciebie, ograniczeniem w Oort jest jedynie wyobraźnia.

Tytuł jest nazwany MMO, ze względu na istnienie portali przenoszących nas do światów innych graczy. Dzięki temu po odkryciu naszej planszy nic nie będzie stało na przeszkodzie by wpaść do świata znajomego, wyglądającego zupełnie inaczej niż nasz. Wszystkie wydarzenia, polityka i konflikty, będą zależeć wyłącznie od poczynań graczy. Tworzy nam się coś w stylu EVE Online!

Obecnie gra przechodzi przez etap kampanii crowdfundingowej. Już od 95$ mamy natychmiastowy dostęp do gry, poprzednie, tańsze pakiety dotyczą jedynie wersji Alpha i Beta. Zresztą - zapoznajcie się sami. :)comments powered by Disqus
Zobacz również

Gry komputerowe vs gry mobilne

Telewizja online - doskonałe rozwiązanie w podróży

Prezent dla dziewczyny na 18 urodziny

Najlepsze gadżety 2017 roku!

Zaczaruj świat swojego dziecka - Interaktywne kolorowanki

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc