Środa, 7 czerwca 2023 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Prezent dla dziewczyny na 18 urodziny

Dodano: 2018-01-26 • dołącz do dyskusjiTagi:

Zapisz artykuł na później

18 urodziny to przełomowa data w życiu każdego młodego człowieka. Jest ona symbolicznym wkroczeniem w dorosłe życie, dlatego najczęściej świętuję się ją bardzo hucznie. Aby zapewnić bliskiej osobie niezapomnianą osiemnastkę, można skorzystać z oferty upominków-przeżyć, które realizowane są na terenie całego kraju. Oryginalny prezent dla dziewczyny na 18 urodziny to np.: zakupy ze stylistką, lekcja pole dance, wizyta w salonie piękności czy indywidualna sesja zdjęciowa.

Zakupy ze stylistką na 18 urodziny
Voucher na zakupy z profesjonalną stylistką to wymarzony prezent dla dziewczyny, która fascynuje się modą, lubi dobrze wyglądać i marzy o wyjątkowej garderobie. Spotkanie z profesjonalistką to okazja do zmiany wizerunku i wykreowania własnego, oryginalne stylu ubierania się. Stylistka rozpoczyna swoją pracę od poznania obdarowanej osoby, np.: jej zainteresowań czy celów życiowych, a następnie przystępuje do przygotowania stylizacji, które będą najlepiej pasowały do osobowości osoby korzystającej z usług. W czasie spotkania można również udać się na wspólne zakupy, aby pod okiem specjalistki dobrać, idealnie pasującą do sylwetki, garderobę. Prezenty na osiemnastkę w postaci przeżyć zamawia się za pośrednictwem Internetu, np. na stronie: prezentmarzen.com.

Indywidualna lekcja pole dance
Pole dance to wyjątkowy rodzaj zmysłowego tańca na metalowym, pionowym drążku. Ćwiczenia wykonywane na rurze łączą w sobie taniec połączony z akrobatyką oraz fitnessem. Pole dance nie tylko uczy poruszać się w kobiecy i zmysłowy sposób, ale jest również doskonałą formą aktywności, która angażuje praktycznie wszystkie mięśnie ciała, wzmacnia kręgosłup oraz uelastycznia ciało. Prezent na urodziny w postaci vouchera na indywidualne zajęcia taneczne z pewnością ucieszy miłośniczkę muzyki, tańca i aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Zabiegi pielęgnacyjne dla niej
Każda kobieta, niezależnie od wieku, lubi dobrze wyglądać, mieć promienną cerę i jędrne ciało. Wyjątkowy prezent na 18 dla dziewczyny to voucher na profesjonalny zabieg kosmetyczny na twarz lub całe ciało. Salony piękności i odnowy biologicznej oferują szereg różnorodnych kuracji, z których każda młoda kobieta znajdzie coś dla siebie. Wśród prezentów-przeżyć dla dziewczyn popularnością cieszą się masaże ciała oraz zabiegi manicure oraz pedicure.

Sesja zdjęciowa na 18 urodziny
Sesje zdjęciowe organizowane są w studiu lub plenerze. Efektem spotkania z fotografem są profesjonalne zdjęcia, które będą stanowić pamiątkę na całe życie. Voucher na sesję to doskonały pomysł na prezent dla niej. Z upominku urodzinowego ucieszy się każda kobieta, która zawsze marzyła, aby spróbować swoich sił przed obiektywem bądź mieć przepiękną pamiątkę. Doświadczony fotograf będzie udzielał cennych wskazówek i pomoże odnaleźć się w nowej sytuacji.


Źródło: Artykuł partnerskicomments powered by Disqus
Zobacz również

Gry komputerowe vs gry mobilne

Telewizja online - doskonałe rozwiązanie w podróży

Najlepsze gadżety 2017 roku!

Zaczaruj świat swojego dziecka - Interaktywne kolorowanki

Gadżety szpiegowskie na każdą kieszeń

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc