Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:30120 in /home/virt100330/domains/genity.pl/public_html/include/database.php on line 15
Pokemon GO już w Polsce - GenITY rozrywka

Środa, 29 marca 2023 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Pokemon GO już w Polsce

Dodano: 2016-07-16 • dołącz do dyskusjiTagi: Pokemon Go Smartphone Gry Android iOS

Zapisz artykuł na później

Od kliku dni szum nad Pokemon GO, innowacyjną mobilną grą miejską, wykorzystującą technologię rzeczywistości rozszerzonej przybiera rozmiary medialnego tsunami. Gra stworzona przez firmę Niantic i wydana na początku lipca w błyskawicznym tempie zdobyła rzesze oddanych fanów. Niestety dotychczas w Pokemon Go oficjalnie mogli korzystać tylko posiadacze smartfonów w kilku państwach a na krótkiej liście zasięgu nie było Polski.

Sytuacja jednak zmieniła się na naszą korzyść, od dzisiaj Polscy fani Pokemon Go nie muszą obchodzić zabezpieczeń i stosować kruczków by zainstalować aplikację, gdyż gra jest już dostępna oficjalnie dla posiadaczy urządzeń z systemami Android i iOS w naszym kraju.

Sama gra polega na łapaniu, trenowaniu i walce z Pokémonami, które pojawiają się w prawdziwym świecie. Do tego celu Pokemon GO wykorzystuje technologię GPS która pozwala na lokalizację stworów. Gra "zmusza" gracza do opuszczenia wygodnego fotela i wyjścia z domu, chodzenia po mieście i aktywnego poszukiwania stworków. Daje mu możliwość ich trenowania oraz walki z innymi użytkownikami.

Pokemon Go

Gra jest darmowa, ale oczywiście posiada pewne płatne elementy, które można zakupić by ułatwić sobie rozgrywkę. Gra zajmuje około 50 MB i działa na telefonach z Androidem oraz na iPhonach. Właściciele Androida muszą korzystać z systemu w wersji 4.4 lub wyższej, posiadać połączenie z Internetem, żyroskop oraz moduł GPS.

Czy gra podbije serca graczy na Wisłą, to pokażą już najbliższe dni.

Mokkacomments powered by Disqus
Zobacz również

Gry komputerowe vs gry mobilne

Telewizja online - doskonałe rozwiązanie w podróży

Prezent dla dziewczyny na 18 urodziny

Najlepsze gadżety 2017 roku!

Zaczaruj świat swojego dziecka - Interaktywne kolorowanki

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc