Czwartek, 28 października 2021 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Testujemy GOG Galaxy. Jak prezentuje się platforma GOG jako program desktopowy

Dodano: 2015-05-07 • dołącz do dyskusjiTagi: GOG-Galaxy GOG Games

Zapisz artykuł na później

Dość dawno zapowiadana była już premiera platformy GOG Galaxy. Obecnie każdy chętny może się zgłosić do beta testów tego programu - wystarczy wejść na stronę gog.com i po zalogowaniu podać maila, na który wysłane zostanie zaproszenie.

Po instalacji i odpaleniu GOG Galaxy ujrzymy nic innego jak stronę internetową wklepana w program desktopowy - coś jak steam. Wyjątkiem jest tylko dostęp po lewej stronie do naszej biblioteki oraz takie elementy społecznościowe jak np. czat.Po zakupie i instalacji gry mamy do niej szybki dostęp własnie po przez dobrze wykonane menu po lewej stronie. Będąc w zakładce gry możemy skorzystać z opcji Configure gdzie na dzień dzisiejszy możemy tylko i wyłącznie wyłączyć automatyczną aktualizację i ustawić tylko powiadomienie o dostępnej nowszej wersji.
I można by powiedzieć to na tyle, nie uświadczymy żadnych większych elementów, które mogłyby nas zadziwić, niestety jak na razie GOG Galaxy nie uruchamia się podczas odtwarzania gry - być może się to pojawi być może nie. Brakuje też możliwości dodawania gier do biblioteki z poza GOG tak aby mieć w końcu wszystko w jednym miejscu - niestety na taką platformę nadal trzeba czekać i czekać :/

Na plus przede wszystkim sam wygląd, który prezentuje się bardzo okazale i moim zdaniem porównując go ze Steam czy Origin to jest on o wiele ładniejszy i bardziej zachęca do użytkowania.

Tak więc zapraszamy do testowania GOG Galaxy i pisania swoich wrażeń.comments powered by Disqus
Zobacz również

Gry komputerowe vs gry mobilne

Telewizja online - doskonałe rozwiązanie w podróży

Prezent dla dziewczyny na 18 urodziny

Najlepsze gadżety 2017 roku!

Zaczaruj świat swojego dziecka - Interaktywne kolorowanki

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc