Środa, 7 czerwca 2023 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Zaczaruj świat swojego dziecka - Interaktywne kolorowanki

Dodano: 2017-08-10 • dołącz do dyskusjiTagi: Dziecko Zabawa Rozrywka

Zapisz artykuł na później

Szukasz sposobu, aby zainteresować swoje dziecko światem zwierząt i dinozaurów? Chcesz wspierać rozwój jego wyobraźni i kreatywność? Postaw na kolorowanki interaktywne - najnowszy trend, łączący w sobie rozrywkę i naukę, który sprawi, że twoja pociecha rozwinie swoje zainteresowania!

Czym są kolorowanki interaktywne?
Kolorowanki interaktywne to nowoczesny produkt, który stanowi połączenie tradycyjnej zabawy w kolorowanie z rzeczywistością rozszerzoną. Składa się z dużej, atrakcyjnej tematycznej książki z kolorowankami, oraz bezpłatnej aplikacji na smartfony z systemem iOS lub Android, umożliwiającej “ożywienie” rysunków stworzonych przez dziecko. Odbywa się to poprzez wykorzystanie aparatu w urządzeniu - na widok rzeczywisty nakładany jest ruchoma wizualizacja kolorowanki! Aplikacja tworzy realistyczne animacje, oraz umożliwia fotografowanie, a nawet karmienie “ożywionego” stworzenia. W trakcie zabawy dziecko może również odsłuchać ciekawe informacje dotyczące danego gatunku, dowiadując się przy tym o miejscu jego występowania, budowie ciała, czy pokarmu, którym się żywi. To niezwykle atrakcyjny sposób na zainteresowanie najmłodszych światem zwierząt i dinozaurów.

Zalety kolorowania
Kolorowanki interaktywne to rozrywka idealnie dostosowana do potrzeb współczesnych dzieci. Wykorzystują one najnowszą technologię w postaci rzeczywistości rozszerzonej i smartfonów, które budzą olbrzymie zainteresowanie wśród najmłodszych - niektóre dzieci posługują się tymi urządzeniami lepiej niż dorośli! Warto zatem pokazać im alternatywę dla zwykłych gier i aplikacji, pod postacią aplikacji edukacyjnej. Dodatkowo, same kolorowanki wyróżnia szereg zalet: nauka koncentracji, rozwój kreatywności i zwiększenie koordynacji oko-ręka, która potrzebna jest dziecku podczas zajęć w szkole. Dostępna oferta kolorowanek zawiera zeszyty tematyczne dotyczące np. dinozaurów, ptaków, a także zwierząt zamieszkujących ocean, czy safari, co umożliwia dobranie kolorowanki dopasowanej do konkretnych zainteresowań.

Kolorowanki interaktywne ze względu na swoje liczne plusy cieszą się szybko rosnąca popularnością wśród dzieci i ich rodziców. Stanowią fantastyczną rozrywkę i źródło wiedzy dla dziecka. Sprawiają również, że rozwija ono swoje umiejętności, dzięki czemu lepiej radzi sobie na zajęciach w szkole. Zaczaruj świat swojego dziecka i zaopatrz się w interaktywną kolorowankę już dziś!


Źródło: Artykuł sponsorowanycomments powered by Disqus
Zobacz również

Gry komputerowe vs gry mobilne

Telewizja online - doskonałe rozwiązanie w podróży

Prezent dla dziewczyny na 18 urodziny

Najlepsze gadżety 2017 roku!

Gadżety szpiegowskie na każdą kieszeń

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc