Środa, 14 listopada 2018 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Zaawansowana technologia wkracza do świata biznesu!

Dodano: 2017-11-27 • dołącz do dyskusjiTagi:

Zapisz artykuł na później

Ostatnimi czasy wiele się mówi o rozwoju nowych technologii, a szczególnie o sztucznej inteligencji, która powoli, ale nieuchronnie podbija kolejne dziedziny naszego życia. Mamy z nią do czynienia w szkołach, pracy, transporcie a ostatnio nawet na turniejach, gdzie sztuczna inteligencja pierwszy raz w historii pokonała profesjonalną drużynę e-sportową. Zalet sztucznej inteligencji i sposoby na jej wykorzystanie możemy wymieniać godzinami.


Finanse - branża o stalowych nerwach.

Jeśli już mowa o wykorzystaniu sztucznej inteligencji nie możemy, nie wspomnieć o próbach stosowania jej w branży finansowej. Finanse od zawsze były hermetycznym środowiskiem, wymagającym silnego charakteru i analitycznego myślenia. Obie te cechy z pewnością posiada komputer, wykonujący tysiące operacji na sekundę i będący całkowicie odporny na zewnętrzne czynniki dotykające ludzi: stres, zmęczenie, nadmierna ekscytacja. Dlaczego, więc w bankach i firmach to nadal człowiek decyduje o inwestycjach i pożyczkach? Nie wiadomo, jednak o sztucznej inteligencji z dnia na dzień będzie coraz głośniej, a Ci którym uda wykorzystać się jej pełny potencjał można wróżyć ogromny sukces.


Finiata - europejski lider faktoringu

Pomimo braku zaufania i panującej na rynku niepewności, znajdziemy kilka firm, które z powodzeniem wdrażają i korzystają z nowych technologii. Na szczególną uwagę zasługuję Finiata, która w swojej pracy wykorzystuje rewolucyjny system analityczny analizujących nawet 2000 punktów, aby możliwie jak najlepiej dopasować się do klienta. Nowoczesne rozwiązania i przejrzystość warunków zagwarantowało Finiacie pozycję lidera na rynku faktoringu z ponad 7000 firm, które skorzystały z jej usług od lipca do końca października tego roku! Oszałamiająca liczba klientów i fakt, że 70% z nich zdecydowało się później na stałą współpracę świadczy o tym, ile korzyści człowiekowi może przynieść zaawansowana technologia w połączeniu z doświadczeniem ekspertów.
Źródło: Artykuł partnerskicomments powered by Disqus
Zobacz również

Panele winylowe kontra panele laminowane - które wybrać?

Ubiquiti UNIFI access point

Sprawdzony producent mikrokontrolerów

Rozwijaj swoje przedsiębiorstwo – zainwestuj w innowacje!

Dlaczego korzystanie z publicznych WIFI jest niebezpieczne?

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc