Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Kasa fiskalna Posnet Ergo - suma wszystkich zalet

Dodano: 2016-03-29 • dołącz do dyskusjiTagi: Kasa Fiskalna Biznes Pieniądze

Zapisz artykuł na później

Rozpoczynając działalność handlową, przedsiębiorca musie zmierzyć się z kilkoma kwestiami – jedną z nich jest wybór technologii sprzedaży. Warto pamiętać, że wybrane rozwiązanie będzie służyło firmie prze klika lat, dlatego też wybierając kasę, czy drukarkę fiskalną należy zastanowić się, która będzie optymalna dla danego biznesu. Doskonałym rozwiązaniem może okazać się najnowsze dziecko firmy Posnet - kasa Ergo.

Wielozadaniowa kasa fiskalna na każdą okoliczność
Posnet Ergo to urządzenie lekkie, charakteryzujące się małym gabarytem i smukłym kształtem. Idealne zatem do zabrania w podróż lub postawienia na ladzie, gdzie przestrzeń sprzedażowa jest ograniczona. Ale ergonomiczna budowa to tylko jedna z zalet tej kasy. Kolejną jest możliwość zastosowania w pełni zintegrowanej szalki ważącej, która sterowana jest za pomocą klawiatury urządzenia fiskalnego. Taka kompatybilność pozwoli nie tylko usprawnić pracę, ale przede wszystkim gwarantuje ogromną oszczędność miejsca, wszędzie tam, gdzie każdy centymetr powierzchni sprzedażowej jest niemal na wagę złota.

Posnet Ergo sprawdzi się zarówno w luksusowym SPA, salonie fryzjerskim czy kosmetycznym, kancelarii prawniczej, gabinecie lekarskim, jak i w warsztacie samochodowym czy gastronomii. Co sprawia, że ma tak wszechstronne zastosowanie? Głownie niesamowita wytrzymałość – urządzenie jest odporne na wstrząsy, uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i wnikanie pyłu. Ale najważniejsze jest to, że Ergo łączy w sobie funkcjonalność z estetycznym designem. Najnowsze dziecko marki Posnet sprawdzi się w miejscach, w których każdy detal powinien współgrać z wystrojem wnętrza.

Zobacz Posnet Ergo i inne kasy fiskalne Posnet na stronie sklepu internetowego www.pckf.pl

Stwórz idealną wersję Ergo
O jakości i sile urządzenia decyduje jednak nie jego wygląd, ale specyfikacja techniczna i możliwość jego modyfikacji oraz dostosowania do potrzeb przedsiębiorstwa.

Model Ergo może współpracować z kilkoma urządzeniami zewnętrznymi w tym samym czasie, np. skanerem kodów kreskowych, terminalem płatniczym oraz szufladą kasjerską. Użytkownik podejmuje decyzję dotyczącą wyboru jednego z 3 modułów rozszerzeń, co pozwala uzyskać dodatkowe interfejsy i opcje połączeń bezprzewodowych. W momencie zakupu określa się także wielkości bazy towarowej (4 000, 6000 albo 8 000 PLU). Ale to nie wszystko…

Wybrane przez użytkownika parametry i funkcje mogą ulec zmianie również w przyszłości, w dalszym toku prowadzenia działalności handlowej. Jeśli podatnik stwierdzi, że dotychczasowe rozwiązania już nie wystarczają, w każdej chwili jest w stanie uzyskać dodatkową liczbę pozycji towarowych albo kolejne interfejsy do komunikacji z urządzeniami peryferyjnymi, stosując jeden z wielu modułów rozszerzeń – tłumaczy Marcin Ciechowicz, ekspert Polskiego Centrum Kas Fiskalnych.

Zamiast więc kupować standardowy model kasy fiskalnej, użytkownik może wybrać urządzenie, które będzie się rozwijało wraz z rozwojem przedsiębiorstwa. Zamiast zmieniać cały system, może rozbudować urządzenie, tak, aby odpowiadało aktualnym oczekiwaniom i współgrało z koncepcją prowadzonej sprzedaży. Kasa fiskalna staje się więc partnerem, a nie ograniczeniem przedsiębiorcy.

Więcej informacji: www.posnet-ergo.pl
comments powered by Disqus
Zobacz również

Ciekawostki o książkach - mniej znana historia literatury

Oryginalne ławki ogrodowe

Jak działa rezystor bezpiecznikowy?

Prewencyjne kontrole w łańcuchu dostaw wg wytycznych FSMA

Jak zdobyć złoto w World of Warcraft?

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc