Sobota, 15 maja 2021 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


BlackBerry przygotował promocję, by zdobyć klientów Apple'a

Dodano: 2014-11-27 • dołącz do dyskusjiTagi: Black Berry Passport Apple iPhone

Zapisz artykuł na później

Kanadyjska firma BlackBerry przygotowała szczególną promocję, która ma uderzyć bezpośrednio w firmę Apple. Mimo, że BlackBerry to uznana na świecie marka smartfonów, która góruje w sektorze biznesu, to w dalszym ciągu największym rywalem jest Apple. Czego dokładnie dotyczy promocja?

BlackBerry we wrześniu 2014 roku zaoferował swoim klientom swojego nowego flagowca BlackBerry Passport. W związku z tym, że nadal firma Apple posiada wiele zwolenników oraz klientów jego rywal przyszykował niezwykłą promocję mającą na celu odbicie klientów. Mianowicie każdy Amerykanin oraz Kanadyjczyk, który w dniach od 1 grudnia 2014, a 13 lutego 2015 roku i odda swojego iPhone'a - dotyczy modeli 4S i wyższych - będzie mógł skorzystać z rabatu na telefon BalckBerry Passport.

Tak oto analogicznie, im klient Apple'a przyniesie lepszy model iPhona tym uzyska większy rabat na zakup nowego BlackBerry Passport. Klient Apple'a, który zdecyduje się na wymianę swojego najnowszego modelu iPhone 6 - otrzyma BB Passport za darmo. W przypadku zamiany najniższego modelu iPhone'a 4S - BlackBerry daje rabat 300 dolarów, więc wystarczy dołożyć tylko drugie 300 dolarów i wychodzimy z nowym Passportem.

BlackBerry Passport to smartfon z matrycą 4,5" o rozdzielczości 1440 x 1440. Cały ekran jest kwadratowy. Na pokładzie telefonu uraczymy czterordzeniowy procesor Snapdragon 800 taktowanego zegarem 2,2 GHz. Dodatkowo wyposażony jest w 3 GB pamięci RAM, aparat fotograficzny z matrycą 13 megapikseli z lampą LED oraz bardzo pojemną baterią 3450 mAh.

W Polsce za nowego Black Berry Passport trzeba zapłacić przy dobrej promocji 2500 zł.comments powered by Disqus
Zobacz również

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Wyposażenie do biura - sprzęt niezbędny do sprawnej komunikacji

Agencja pośrednictwa pracy – dlaczego warto korzystać z jej usług?

Na czym polega wymiana szybki w telefonie?

Wyślij telefon i wymień szybkę iPhone’a 7 bez wizyty w salonie

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc