Poniedziałek, 30 stycznia 2023 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Sony nagra film w rozdzielczości 4K z Mistrzostw Świata w Brazyli

Dodano: 2014-06-12 • dołącz do dyskusjiTagi: Mistrzostwa Świata 2014 Sony 4K

Zapisz artykuł na później

Tegoroczne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Brazylii rozpoczynają się już dzisiaj. Oficjalnym sponsorem jest firma Sony. Czym chce nas zaskoczyć?

Firma Sony wraz z organizacją FIFA umieściła na wszystkich stadionach, na których odbywać się będą mecze mistrzostw 340 kamer HDC i 72 kamery Super Slo-motion, a w centrali – 48 mikserów wizyjnych. Przy wspólnej współpracy Sony ma zamiar zebrać materiał 2500 godzin meczy i wydarzeń towarzyszących mundialowi. Wszystko rejestrowane będzie w standardzie 4K.

Z zapisanego materiału video Sony chce stworzyć film promujący mundial, który będzie leciał jako spot reklamowy promujący sprzedaż swoich najnowszych telewizorów. Także Polacy będą mieli okazję zapoznać się z tymi materiałami, między innymi w Sony Centre oraz sklepach sieci Media Markt i Saturn.

Niclas Ericson, dyrektor FIFA TV powiedział:

„FIFA TV stara się, by najwyższej jakości przekaz z największej światowej imprezy sportowej docierał do kibiców piłkarskich z całego świata. Produkcja finału mistrzostw świata w formacie 4K to naturalny krok w rozwoju naszej owocnej współpracy. Dzięki niej zapewnimy widzom jeszcze bardziej emocjonujące i pełniejsze widowisko”


Mark Grinyer, dyrektor ds. rozwoju segmentów 3D, 4K i sportu w Sony dodał:

„Jestem zafascynowany potencjałem technologii 4K. Dzięki niej nadawcy i kibice zyskują jeszcze lepsze wrażenia podczas imprez na żywo”
comments powered by Disqus
Zobacz również

Jak dobrze i sprawnie anonimizować dane zgodnie z RODO?

Organizacja pracy dzięki rozwiązaniom w chmurze

Laptopy poleasingowe wolniej się starzeją

Czy bidet jest przydatny?

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc