Poniedziałek, 26 lipca 2021 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Już niedługo w taki sposób naładujesz swój telefon

Dodano: 2014-06-21 • dołącz do dyskusjiTagi: Microsoft Ładowanie Telefon Adrien Sauvage

Zapisz artykuł na później

Używasz telefonu, po skończeniu pisania smsa, bądź rozmowie chowasz go z powrotem do kieszeni i idziesz dalej. Wyjmujesz go ponownie, jak ktoś dzwoni, bądź chcesz napisać wiadomość itd... Jednak przez ten czas gdy telefon jest w kieszeni, jest w trybie tzw. czuwania, czyli nie dzieje się z nim nic specjalnego. A co jeśli by tak powiedzieć Ci, że w kieszeni Twój telefon się ładuje? Uwierzył byś?

Już niedługo ten piękny sen oderwany mocno od rzeczywistości stanie się faktem. Wszystko za sprawą Microsoft, który razem z brytyjskim projektantem Adrienem Sauvage zaprojektował spodnie, które dzięki technologii indukcyjnego ładowania będą ładowały twój telefon. W spodniach, a dokładnie w kieszeni będzie zaszyta bateria, którą będziemy ładowali za pomocą kabla USB. Jednak samo ładowanie telefonu odbywa się już bezprzewodowo. Dzięki temu naładujemy nie tylko telefon, ale także inne urządzenia mobilne.

Spodnie jednak to tanich nie będą należeć. Pojawią się na portalu Amazona. Cena spodni to około 1000 zł. Ale co tam pieniądze, ważne żeby dobrze leżały.comments powered by Disqus
Zobacz również

Organizacja pracy dzięki rozwiązaniom w chmurze

Laptopy poleasingowe wolniej się starzeją

Czy bidet jest przydatny?

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Wyposażenie do biura - sprzęt niezbędny do sprawnej komunikacji

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc