Środa, 7 czerwca 2023 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


LG i Swarovski pracują nad nowym telewizorem OLED

Dodano: 2014-09-02 • dołącz do dyskusjiTagi: LG Swarovski OLED TV Kryształ

Zapisz artykuł na później

W dzisiejszych czasach mamy tak wielką konkurencję na rynku telewizorów cyfrowych, że producenci prześcigają się co raz to w lepszych i nowocześniejszych trendach. Firma LG postanowiła wykonać coś zupełnie nowego, innowacyjnego i olśniewającego - w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Koreański gigant branży elektronicznej LG postawił na współpracę ze światowym liderem w produkcji kryształów Swarovski. Wspólnie pracują nad zupełnie nowym designem telewizora OLED z zakrzywioną matrycą. Obudowa nowego "dziecka" LG będzie się składała z 460 kryształów Aurora Borealis w trzech rozmiarach: SS8, 10 i 12. Co ważne każdy z kryształów na obudowie jest nanoszony ręcznie z największą precyzją i dokładnością każdego detalu.

To dzieło sztuki tworzone przez dwie wielkie firmy będzie ważyło 16 kg i ma jedynie 4 mm grubości. Całość tworzy prawdziwy okaz dla najbardziej wymagających użytkowników dla których prezentacja sprzętu w domu jest najważniejsza.

Po raz pierwszy telewizor z kryształami zostanie zaprezentowany w dniach 5-10 września na targach elektronicznych w Berlinie - IFA Berlin 2014.comments powered by Disqus
Zobacz również

Jak dobrze i sprawnie anonimizować dane zgodnie z RODO?

Organizacja pracy dzięki rozwiązaniom w chmurze

Laptopy poleasingowe wolniej się starzeją

Czy bidet jest przydatny?

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc