Wtorek, 5 lipca 2022 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Notebook "7 w 1"

Dodano: 2014-05-22 • dołącz do dyskusjiTagi: Toshiba Dynabook Kira L93

Zapisz artykuł na później

Podczas tegorocznych targów CES firma Toshiba zaprezentowała swój prototyp notebooka, który charakteryzuje się tym, że może pracować w siedmiu trybach. Jakich?

Mowa tutaj o notebooku Toshiba Dynabook Kira L93. Jest to komputer w pełni hybrydowy, czyli mogący pracować w różnych trybach: Notebook (tradycyjny tryb laptopa), tablet (tryb tabletu),desktop (tryb, w którym ekran stoi samodzielnie, a klawiatura jest wypięta i korzysta się z niej bezprzewodowo), Canvas (tryb do rysowania, w którym wyświetlacz podparty jest pod kątem 30 stopni), Flat (forma laptopa rozłożonego na płasko), Tent (ustawienie w pozycji namiotu), Stand (tryb zbliżony do destkopu z tym, że bez klawiatury).

Notebook posiada 13" matrycę o rozdzielczości 2560x1440, z możliwością odłączania klawiatury. Sercem jest dwurdzeniowy procesor Intel Core i5-4210Y 1,5Hz. Karta graficzna całkiem niczego sobie, bo HD Graphics 4200, 8GB pamięci RAM oraz dysk twardy o pojemności 128GB.

Toshiba Dynabook Kira L93 pojawi się w sprzedaży pod koniec czerwca. Jak na razie dostępny tylko w Japonii.comments powered by Disqus
Zobacz również

Jak dobrze i sprawnie anonimizować dane zgodnie z RODO?

Organizacja pracy dzięki rozwiązaniom w chmurze

Laptopy poleasingowe wolniej się starzeją

Czy bidet jest przydatny?

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc