Wtorek, 5 lipca 2022 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Obraz w technologii 3D bez okularów?

Dodano: 2014-12-29 • dołącz do dyskusjiTagi: Toshiba 3D 4K CES 2015 GRIN

Zapisz artykuł na później

W roku 2014 mieliśmy głównie do czynienia z technologiami zakrzywionego obrazu lub technologią wyświetlania obrazu w rozdzielczości 4K. Wszystko wskazuje, że firma Toshiba chce zmienić ten trend i już na początku roku 2015 zaprezentuje telewizor 3D, którego oglądanie obrazu nie będzie wymagało posiadania okularów 3D.

Japońska firma z Tokio wprowadza na rynek telewizor 3D w technologii "Liquid Crystal GRIN lens". Oznacza to przede wszystkim, że obraz wyświetlany w 3D nie będzie zmuszał widza do zakładania okularów. Dodatkowo "nowe" 3D nie zmusza widza do oglądania telewizora tylko w określonym punkcie, ale także znacznie poprawia obraz 2D i poprawia zmniejszenie zmęczenia oczu podczas oglądania telewizora.

Pierwszy telewizor Toshiba zaprezentuje w styczniu na targach CES 2015 i będzie miał on przekątną 15" z rozdzielczością 3840×2160 pikseli, czyli po prostu 4K.

Jak na razie będzie to jeden model, jednak firma plany ma duże i zapowiada poszerzenie swojej oferty. Ciekawym newsem będzie, że Toshiba chce wprowadzić obraz 3D na urządzenia mobilne! A więc czekamy.comments powered by Disqus
Zobacz również

Jak dobrze i sprawnie anonimizować dane zgodnie z RODO?

Organizacja pracy dzięki rozwiązaniom w chmurze

Laptopy poleasingowe wolniej się starzeją

Czy bidet jest przydatny?

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc