Poniedziałek, 26 lipca 2021 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Pancerny telefon do zadań specjalnych

Dodano: 2014-04-29 • dołącz do dyskusjiTagi: Telefon Caterpillar Cat B100

Zapisz artykuł na później

Firma Caterpillar, która w Ameryce zajmuje się produkcją maszyn budowlanych wprowadza do sprzedaży w Polsce telefon komórkowy Cat B100. Czym nas zaskoczy ten model i jakie są jego zalety?

Cat B100 to niewątpliwie model do zadań specjalnych. Jest to prawdziwy twardziel do ekstremalnych warunków pracy. Zacznijmy od tego, że B100 ma certyfikat IP67 i spełnia standardy militarne MIL-STD 810G. Obudowa tego telefonu jest pyłoszczelna, żaden kurz ani piasek nie dostanie się do środka. Telefon doskonale sprawdzi się w kontakcie z wodą. Wytrzymuje zanurzenie do 1 metra głębokości na czas około pół godziny. Urządzenie wytrzyma upadek z wysokości 1,8m i sprawdza się doskonale w ekstremalnie niskich i wysokich temperaturach od -25 do 55 °C. Jeśli telefon się zabrudzi wystarczy umyć go pod bieżącą wodą.

Tak wytrzymały telefon jest dedykowany głównie dla pracowników budowy, gdzie błoto, kurz, woda, upadki, wstrząsy są chlebem powszednim. Sprawdzi się także w operacjach militarnych czy choćby w wyczynach sportowych. Telefon posiada atest MIL-STD 810, który ukończył serię testów wytrzymałościowych.

Sugerowana cena telefonu to 649 zł.comments powered by Disqus
Zobacz również

Organizacja pracy dzięki rozwiązaniom w chmurze

Laptopy poleasingowe wolniej się starzeją

Czy bidet jest przydatny?

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Wyposażenie do biura - sprzęt niezbędny do sprawnej komunikacji

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc