Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:30120 in /home/virt100330/domains/genity.pl/public_html/include/database.php on line 15
Reaktywacja czasopisma Secret Service - GenITY technologie

Środa, 29 marca 2023 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Reaktywacja czasopisma Secret Service

Dodano: 2014-06-26 • dołącz do dyskusjiTagi: Secret Service Reaktywacja Czasopismo Gry

Zapisz artykuł na później

Wielu z Was, którzy czytają ten artykuł, kolekcjonowało to czasopismo. Nie ma się czego wstydzić, ten magazyn był najlepszym na tamte czasy czasopismem poświęconym gierkom. Sam odkopałem jeszcze zaszyte w szafach prawdziwe perełki z tamtych lat, stan idealnie wyprasowany bo leżały na samym dole. Przypominają się czasy dzieciństwa. Możemy za niecałe 20 dni wrócić do tamtych chwil, bowiem gazeta Secret Service oficjalnie powraca!

Secret Service to polski miesięcznik o grach komputerowych i konsolowych wydawany w latach 1993-2001 przez wydawnictwo ProScript. Pierwszy numer trafił do kiosków 16 marca 1993 roku. Pomysłodawcami i założycielami pisma byli Marcin „Martinez” Przasnyski i Waldemar „Pegaz Ass” Nowak, znani wcześniej z Top Secret. Magazyn zakończył działalność po 95 numerach.

Redaktorzy gazety jako pierwsi w Polsce odwiedzali różnego rodzaju targi komputerowe poświęcone grom na PC. Już wtedy byli gośćmi tak słynnych targów jak ECTS w Londynie oraz w USA Electronic Entertainment Expo (E3). Jako jedyni zainteresowali się i wydawali artykuły na temat mangi, anime i japońskiej kulturze.

Za nieco ponad dwa tygodnie, w tym samym składzie co przed laty, będzie miała miejsce reaktywacja gazety po 13 latach nieobecności na rynku.

Dokładną datę premiery pierwszego numeru po tak długiej przerwie można śledzić na stronie: Secret Service oraz na Facebooku: Fan Page Secret Service.

Zapraszamy i polecamy: Zespół GenITY.comments powered by Disqus
Zobacz również

Jak dobrze i sprawnie anonimizować dane zgodnie z RODO?

Organizacja pracy dzięki rozwiązaniom w chmurze

Laptopy poleasingowe wolniej się starzeją

Czy bidet jest przydatny?

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc