Poniedziałek, 26 lipca 2021 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


SONY SmartWatch 2 - zegarek nowoczesności

Dodano: 2013-11-10 • dołącz do dyskusjiTagi: SONY Android

Zapisz artykuł na później

" Zegarek – niewielki podręczny i przenośny przyrząd do pomiaru czasu dobowego, a w niektórych wersjach również daty, noszony na ręku lub w kieszeni. " Teraz już nie tylko ...

SONY SmartWatch 2 to zegarek z Androidem, a po sparowaniu z naszym smartfonem staje się centrum powiadomień. Aby w pełni korzystać z możliwości urządzenia nie potrzebny nam konkretnie smartfon SONY, wystarczy dowolny smartfon z androidem minimum 4.0 i nowsze. Z zegarkiem możemy się łączyć za pomocą NFC lub Bluetooth.

NAZWA OBRAZKA

Producent szacuje, że bateria w urządzeniu starcza na około 3 dni pracy bez ładowania, a ładujemy zegarek za pomocą kabla USB dołączonego do zestawu. Myślę, że trochę to uciążliwe, powinna być załączona normalna ładowarka i dłuższy kabel jak w smartfonach. Dołączony przewód ma około 8 cm . . .

Urządzenie ma dość zatajoną specyfikację techniczną, to co udało mi się znaleźć to:
Wyświetlacz LCD 1,6 Cala o rozdzielczości 220 x 176 pikseli i gęstości 176 ppi
Procesor ARM Cortex, 1 rdzeń
Łączność Bluetooth 3.0, NFC, micro USB
Bateria 140 mAh

SmartWatch 2 zarządzamy głównie smartfonem, a sam zegarem ma w sobie podstawowe ustawienia dotyczące łączności, wibracji czy stylu wyświetlanej godziny.

Urządzenie od SONY ma się dobrze prezentować i wygląda naprawdę dobrze. Dostępne są dwie wersje tańsza z sylikonowym paskiem, a droższa na bransolecie. Podobno można zmienić paski na standardowe o szerokości 24mm.

SONY SmartWatch 2 jak Najnowsze smartfony tego producenta jest wodoodporny, więc nie musimy się martwić, że zamoknie podczas deszczu, czy go przypadkowo zalejemy .

Sumując era standardowych zegarków kończy się tak jak czas tradycyjnych telefonów. Pytanie, czy idziemy w dobrym kierunku ? Czas pokaże ...comments powered by Disqus
Zobacz również

Organizacja pracy dzięki rozwiązaniom w chmurze

Laptopy poleasingowe wolniej się starzeją

Czy bidet jest przydatny?

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Wyposażenie do biura - sprzęt niezbędny do sprawnej komunikacji

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc