Czwartek, 28 października 2021 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Sony prezentuje miniaturową pamięć przenośną

Dodano: 2014-11-14 • dołącz do dyskusjiTagi: Sony Dysk SSD SL-BG1 SL-BG2

Zapisz artykuł na później

Firma Sony zaprezentowała swoje kolejne przenośne pamięci - do ich zalet należy przede wszystkim miniaturowe rozmiary, które kryją w sobie bardzo duże pojemności.

Japońska firma Sony, która cieszy się opinią jednej z najlepszych firm produkujących elektronikę użytkową wprowadza do sprzedaży dwa modele miniaturowych pamięci. Są to modele SL-BG2 i SL-BG1, które posiadają odpowiednio 256 GB i 128 GB pojemności.

Miniaturowe dyski SSD wymiarami przypominają kartę kredytową. Dokładne wymiary to: 78,2 x 37 x 9,4 mm. Całość obudowy jest pokrywa metalem szczotkowanym odpornym na silne wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wbudowanemu złączu złącze USB 3.0 transfer danych przy odczycie sięga rzędu 290 MB/s oraz w zapisie do 110 MB/s. Całość waży tylko 35 gram. Na dysku przenośnym zainstalowano dwa programy - jeden do ochrony danych, a drugi umożliwia wykonywane automatycznych kopii zapasowych danych zgromadzonych na dysku: Password Protection Manager i Backup Manager.

Dostępne kolory to czarny i metalizowany srebrny. Dyski niebawem trafią do sprzedaży – model o pojemności 128 GB będzie kosztował 110 euro, a wersja o pojemności 256 GB już 219 euro.comments powered by Disqus
Zobacz również

Organizacja pracy dzięki rozwiązaniom w chmurze

Laptopy poleasingowe wolniej się starzeją

Czy bidet jest przydatny?

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Wyposażenie do biura - sprzęt niezbędny do sprawnej komunikacji

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc