Niedziela, 14 sierpnia 2022 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


BACtrack Skyn - Twój prywatny alkomat

Dodano: 2016-06-22 • dołącz do dyskusjiTagi: smartfon Gadgets alkomat mobilność alkomat

Zapisz artykuł na późniejDoskonała wiadomość dla wszystkich, którzy chcą mieć pod kontrolą ilość spożywanego alkoholu we krwi. Koniec z przenośnymi alkomatami lub badaniem trzeźwości na posterunku policji. Inteligentne rozwiązania z zakresu nowych technologii zostały zastosowane w nowoczesnej bransoletce - BACtrack Skyn. Od teraz to nieoceniony gadżet dla wszystkich kierowców. Jego przydatność została doceniona przez National Institutes of Health. Na czym polega innowacyjność bransoletki?

Bransoletka BACtrack Skyn w przeciwieństwie do poprzednich alkomatów, nie zajmuje się doraźnym pomiarem alkoholu we krwi. Ona na bieżąco, godzina po godzinie, monitoruje stężenie alkoholu, dzięki temu w każdej chwili użytkownik dostaje informacje o swoim stanie trzeźwości. To nie tylko bardzo wygodne, ale i praktyczne.

Cały mechanizm kontrolowania poziomu alkoholu w organizmie opiera się na monitorowaniu poziomu etanolu, który jest wydalany przez skórę. Odpowiedzialny za to jest sensor umieszczony w bransoletce.

Ale BACtrack Skyn to nie tylko pomiar alkoholu wykonywany na bieżąco. Swojemu użytkownikowi zapewnia o wiele więcej. Dzięki połączeniu z aplikacją na smartfonie lub tablecie, bransoletka pozwoli na uzyskanie przejrzystych i kompleksowych informacji na temat wypijanego alkoholu, jego wpływu na organizm a także umożliwi prowadzenie statystyk. Dzięki bransoletce kierowcy nie będą musieli się zastanawiać czy wsiąść za kółko - bransoletka im to po prostu oznajmi.

Katarzyna Bolestacomments powered by Disqus
Zobacz również

Jak dobrze i sprawnie anonimizować dane zgodnie z RODO?

Organizacja pracy dzięki rozwiązaniom w chmurze

Laptopy poleasingowe wolniej się starzeją

Czy bidet jest przydatny?

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc