Poniedziałek, 30 stycznia 2023 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Jak zdobyć złoto w World of Warcraft?

Dodano: 2019-04-02 • dołącz do dyskusjiTagi:

Zapisz artykuł na później

Granie w gry MMORPG jest tym typem przyjemności, które po prostu pochłaniają nas bez reszty. Zawsze chcemy zarobić też trochę pieniędzy, bowiem złoto, które uzyskamy w World of Warcraft, może być przez nas wydane na tokeny, za tokeny zaś możemy kupować wszystko ze sklepu Blizzarda, z czasem gry włącznie. Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś o samej grze, odwiedźcie koniecznie tę stronę: https://swiatgiermmo.pl/.

Samo zdobywanie złota w World of Warcraft najlepiej zacząć od ukończenia maksymalnego poziomu, wcześniej to nie ma większego sensu. Kiedy już mamy ów poziom, koniecznie pobierzmy sobie najpierw addon o nazwie Trade Skill Master, który pozwoli nam ustawiać dobre ceny w domu aukcyjnym. Jest to istotne, bo nie chcemy zostać oskubani tylko dlatego, że będziemy mieli nieco zaniżone ceny naszych produktów. Dzięki TSM możemy zdobyć bardzo duże pieniądze w dość krótkim czasie, jest to również darmowy addon. Ponadto pozwala nam on na dowiedzenie się, co warto kupić, ale to już w wersji Premium, która jest płatna.


Zarabianie w MMORPG

Najlepszym i najtrwalszym źródłem złota są przede wszystkim nasze własne profesje, pozwalające na szybkie zdobycie złota. Tutaj prym wiedzie alchemia, zielarstwo i zaklinanie, czyli profesje tworzące rzeczy użytkowe. Zbieranie ziółek może wydawać się nudne, ale w konsekwencji jest bardzo przyjemne i pozwala nam zarobić sporo pieniędzy na samym fakcie, że gramy. Po prostu chodzimy robić questy, a po drodze zbieramy to, czy tamto. To, co zbierzemy z zielarstwa, przekuwamy na alchemię, a później wszystko idzie z górki. Najważniejsze jest mieć świadomość, że cały czas musimy używać Trade Skill Master, pozwalający nam na zarobienie dużych pieniędzy. Poza tym możemy zająć się gotowaniem, sprzedawanie gotowych uczt lub ryb w dużej ilości da nam sporo złota.


A może tak coś innego?

Świetnym, chociaż nieco losowym sposobem na zarabianie jest oczywiście bieganie do miejsc, w których znajdują się rzeczy rzadkie. Przykładem niech będą tu wierzchowce, które zdarzają się nam raz na jakiś czas. Dzięki wierzchowcom szybko zarobimy sporo pieniędzy, zwłaszcza, jeśli będziemy na tyle cierpliwi, by zdobyć te, które są bardzo rzadkie. Ponadto odwiedzanie starych rajdów pozwoli nam na zbieranie różnych wyglądów do strojów i broni, a im rzadsza jest rzecz, którą dostaniemy, tym większa szansa, że ostatecznie dostaniemy coś, co będziemy mogli sprzedać. Jak widać, nie ma tu żadnych ograniczeń.
Źródło: Artykuł partnerskicomments powered by Disqus
Zobacz również

Jak dobrze i sprawnie anonimizować dane zgodnie z RODO?

Organizacja pracy dzięki rozwiązaniom w chmurze

Laptopy poleasingowe wolniej się starzeją

Czy bidet jest przydatny?

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc