Sobota, 4 kwietnia 2020 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Google pomoże Ci programować aplikacje na Androida

Dodano: 2016-07-02 • dołącz do dyskusjiTagi: Google Mobile Programowanie Android aplikacje

Zapisz artykuł na późniejWraz z rozwojem rozwiązań mobilnych rośnie znaczenie aplikacji wykorzystywanych na smartfonach i tabletach. Oczywiście nie chodzi tu wyłącznie o te rozrywkowe jak gry, ale podnoszące komfort życia użytkowników prywatnych i zwiększające produktywność pracowników. Wiąże się to ze wzrostem zapotrzebowania na programistów specjalizujących się w tworzeniu tego typu aplikacji.

W sieci dostępnych jest wiele kursów, dzięki którym można poznać tajniki programowania aplikacji mobilnych. Niestety większość merytorycznie stojących na wysokim poziomie to kursy płatne, a wysokie ceny szkoleń skutecznie odstraszają zainteresowanych.

nazwa_obrazka

Wszystkim zainteresowanym programowaniem, tym którzy jeszcze nie złapali bakcyla, a chcieli by się przekonać, że pisanie aplikacji mobilnych nie jest wcale trudne, wychodzi na przeciw firma Google.

W ramach inicjatywy Nanodegree Program, Google wspiera początkujących, chcących się nauczyć się podstaw pracy z Android Studio. W ramach programu dostępne są bezpłatne kursy typu 'krok po kroku' oraz płatne usługi Udacity obejmujące konsultacje i doradztwo zawodowe.


Mokka
comments powered by Disqus
Zobacz również

Ulotki reklamowe - popularne narzędzie marketingowe

Najczęstsze usterki iPhone’a

Wirtualna centrala telefoniczna 3CX idealnym sposobem na poprawę komunikacji w firmie

Ciekawostki o książkach - mniej znana historia literatury

Oryginalne ławki ogrodowe

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc