Czwartek, 28 października 2021 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Google kupuje Twitcha!

Dodano: 2014-07-25 • dołącz do dyskusjiTagi: Google Twitch Biznes

Zapisz artykuł na później

O tym przejęciu mówiło się już jakiś czas temu aż w końcu można śmiało powiedzieć że Google dopięło swego. Twitch to bardzo popularny serwis, który ma już ponad 50 milionów użytkowników a ponad 1,1 miliona z nich streamuje swoje rozgrywki.
Google za twitcha zapłaciło okrągły miliard, można by się zastanawiać czy to nie mało - w końcu Twitch działa w obrębie kategorii, która nadal się prężnie rozwija.

Nie wiadomo co Google ma w planach zrobić z tym serwisem, czy coś zmieni czy zostawi go tak jak jest - trudno powiedzieć choć miejmy nadzieje że gigant z Mountain View nie zrobi z tym serwisem tego samego błota co z YouTube-m, który w ostatnim czasie zmienia się na gorsze.

Mnie osobiście taki zakup nie cieszy, już sam zakup YouTube kilka lat temu był dla mnie niezadowalający, bowiem wolałbym jak by te firmy działały pod własną niezależną marką niż pod władzą tak wielkiej firmy jaką jest Google. No ale nie pozostaje nam nic innego jak modlić się by Google tego nie zepsuło.comments powered by Disqus
Zobacz również

Organizacja pracy dzięki rozwiązaniom w chmurze

Laptopy poleasingowe wolniej się starzeją

Czy bidet jest przydatny?

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Wyposażenie do biura - sprzęt niezbędny do sprawnej komunikacji

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc