Środa, 27 stycznia 2021 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Karta przedpłacona PaySafeCard

Dodano: 2018-12-14 • dołącz do dyskusjiTagi:

Zapisz artykuł na później

Handel online i korzystanie z usług w sieci na dobre zagościło w naszym życiu. W zasadzie można powiedzieć, że większość transakcji odbywa się w sposób bezgotówkowy przy użyciu karty debetowej lub karty kredytowej przynależącej do konkretnego rachunku bankowego. Wiążą się z tym inne niebezpieczeństwa. W przypadku gotówki istnieje ryzyko jej zgubienia bądź kradzieży. W przypadku kart natomiast, zwłaszcza przy nieostrożnym posługiwaniu się nimi, można paść ofiarą złodziei danych i w ten sposób stracić oszczędności znajdujące się na koncie bankowym.

Istnieje pewne rozwiązanie tego problemu, które może przekonać niezdecydowanych i bojących się o swoje bezpieczeństwo. Jest to karta przedpłacona PaySafeCard, dzięki której możemy płacić w tysiącach miejsc.

Każda karta ma swój unikalny, szesnastocyfrowy kod PIN, za pomocą którego potwierdza się płatność w sieci. Należy jednak i w tym wypadku być ostrożnym. Na oficjalnej stronie PaySafeCard wspomniane jest kilka wskazówek dotyczących bezpieczeństwa, wsród których możemy znaleźć między innymi informację, by nie wysyłać nikomu numeru karty za pomocą wiadomości e-mail oraz nie podawać jej podczas rozmowy telefonicznej. Jeśli już padniemy ofiarą oszusta lub zgubimy kartę, należy ją szybko zablokować w Centrum Serwisowym.

Gdzie można jej używać i przede wszystkim gdzie kupić PaySafeCard?
Karty dostępne są w wielu miejscach. Znajduje się na stacjach benzynowach, sklepach z sieci Pepco, Małpka Express, Żabka, Auchan, 1 Minute, Hubiz, Inmedio, Lewiatan, Ruch, Społem czy w elikatesach Centrum. Jeśli niedaleko nie ma wyżej wymienionych sklepów, warto skorzystać z wyszukiwarki znajdującej się na stronie głównej usługi, która pokaże mapkę wszystkich dostępnych punktów. Dostępne w PSC wartości to 20, 30, 50, 100 lub 300 zł.

Karty paysafecard można zdobyć na https://www.bananki.pl/sklep/paysafecard/

Karta PaySafeCard jest idealnym narzędziem dla osób, które korzystają często z serwisów płatniczych oraz gier. I tak za pomocą PSC można doładować swoje konto Scrill, Forex Time czy też opłacać mikrotransakcje w grach online. Wśród obsługiwanych gier znajduje się World of Tanks, League of Legends, Star Wars: the old Republic, Star Trek Online czy platforma dla graczy Steam. Spokojnie za pomocą karty można zrobić zakupy w Amazon, PayPal czy Zalando. Ogółem - według oficjalnej strony PaySafeCard - kartę honoruje ponad 35 milionów punktów na całym świecie.

To, co przemawia za korzystaniem z karty to przede wszystkim bezpieczeństwo na wysokim poziomie. Każda karta posiada chip zabezpieczający przed nadużyciami, hologram, numer kontrolny CVC2 oraz oznakowanie "MC" widoczne wyłącznie pod światłem UV. Korzystając z karty masz pewność kontroli nad swoimi wydatkami. Oczywiście karta w żaden sposób nie jest połączona z kontem w banku. Oszczędności życiowe leżą więc bezpiecznie w banku.

Korzystanie z karty wiąże się z niewielkimi opłatami, które wynikają z wysokiej jakości obsługi. Za pomocą karty możliwe są nie tylko płatności on-line w polskiej walucie, ale również w walutach obcych. Za dodatkową opłatą wypłacimy również pieniądze z bankomatu.
Źródło: Artykuł partnerskicomments powered by Disqus
Zobacz również

Agencja pośrednictwa pracy – dlaczego warto korzystać z jej usług?

Na czym polega wymiana szybki w telefonie?

Wyślij telefon i wymień szybkę iPhone’a 7 bez wizyty w salonie

Ulotki reklamowe - popularne narzędzie marketingowe

Najczęstsze usterki iPhone’a

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc