Sobota, 15 maja 2021 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Microsoft Lumia zastąpi markę Nokia

Dodano: 2014-10-21 • dołącz do dyskusjiTagi: Microsoft Lumia Nokia Mobile Windows

Zapisz artykuł na później

Microsoft cały czas dopina na ostatnie guziki przejęcie Nokii, zmiane nazw przeszło już między innymi oprogramowanie oraz aplikacje spod szyldu Nokii a teraz przychodzi czas na urządzenia mobilne.
Dodatkowo oficjalna strona Nokii została już przemianowana na nowe podstrony w witrynach Microsoftu - co możemy sprawdzić po wejściu pod adres nokia.pl.
Wiemy już że znaną markę Nokia zastąpi nowa marka Microsoft Lumia. Pierwsze zmiany nazw m.in: w portalach społecznościowych objeły już oddziały Nokia France a w ciągu kilku najbliższych tygodnii zmiany te zostaną uwzględnione także w innych krajach.

Samo przejęcie Nokii przez Microsoft nie oznacza że fińska firma znika na zawsze, bowiem traci ona tylko swój oddział odpowiedzialny za smartfony - czyli można powiedzieć że od firmy odpada jej główna część. Nokia nadal będzie zajmować się rozwijaniem swoich innych produtków jak np. mapy.

Zastanawiający jest także fakt jak na telefonach zostanie uwzględniona marka Microsoft Lumia, czy nazwa pojawi się tylko z tyłu a może po obu stronach telefonu, czy to będzie same logo z nazwą czy pełna nazwa nowej marki. Sam osobiście na miejsciu Microsoftu postawił bym na logo z napisem Lumia tylko i wyłącznie na tylnej stronie smartfona.


Źródło: TheVerge
comments powered by Disqus
Zobacz również

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Wyposażenie do biura - sprzęt niezbędny do sprawnej komunikacji

Agencja pośrednictwa pracy – dlaczego warto korzystać z jej usług?

Na czym polega wymiana szybki w telefonie?

Wyślij telefon i wymień szybkę iPhone’a 7 bez wizyty w salonie

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc