Poniedziałek, 30 stycznia 2023 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


MWC 2015 powoli startuje. Czas i na pierwsze konferencje

Dodano: 2015-02-28 • dołącz do dyskusjiTagi: MWC HTC Samsung SONY Huawei

Zapisz artykuł na później

Co prawda MWC 2015 startuje 2 marca jednak już jutro (1.03) będziemy mieli możliwość obejrzeć pierwsze i jedne z najbardziej ciekawszych konferencji tej oto imprezy.

Pierwszą z konferencji rozpocznie Huawei, o zamiarach tej firmy niestety wiele się nie mówi, być może żadnej niespodzianki nie będzie ale z pewnością coś ciekawego ten podmiot może zaprezentować. Konferencja startuje już jutro (1.03) o godzinie 13:30.

Kolejno ruszy konferencja HTC, na której z pewnością zobaczymy kolejną generacje HTC One, który będzie wyglądał dość podobnie do swojego poprzednika a przy tym naprawi większość jego braków. HTC startuje (1.03) o godzinie 16:00. Transmisja na żwyo tutaj.

Następnie oglądać będziemy mogli konferencje Samsunga, na której z pewnością pokazany zostanie Galaxy S6 i to być może w dwóch wersjach. Ciekawe czy Samsung zaprezentuje jakiś zegarek tak dla konkurencji z nadchodzącą premierą Apple Watch. Start konferencji także jutro (1.03) o godzinie 18:00. Transmisja na żywo tutaj.

Na targach będzie także obecne SONY, które ma nie mały problem ze swoją marką Xperia. Plotki głoszą że Sony zaprezentuje swój nowy tablet i urządzenie wodoodporne. Tak więc z pewnością to co usłyszymy na tych targach od SONY może zaważyć na przyszłości działu mobilnego tej firmy.

Ciekawie zapowiada się także konferencja Microsoftu, która startuje 2 marca. Być może gigant zaprezentuje nowe smartfony z Windows 10 i pokaże coś jeszcze odnośnie mobilnego systemu - wystarczy poczekać :)comments powered by Disqus
Zobacz również

Jak dobrze i sprawnie anonimizować dane zgodnie z RODO?

Organizacja pracy dzięki rozwiązaniom w chmurze

Laptopy poleasingowe wolniej się starzeją

Czy bidet jest przydatny?

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc