Niedziela, 14 sierpnia 2022 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Honor 8 nowy smartfon od Huawei

Dodano: 2016-08-30 • dołącz do dyskusjiTagi: Huawei Smartphone Honor 8 telefon smartfon

Zapisz artykuł na później

W ubiegłym tygodniu w Sztokholmie odbyła się oficjalna europejska premiera nowego, flagowego smartfona od Huawei – Honor 8. Telefon wyróżnia obudowa stworzona z 15 warstw szkła. Wkomponowane w nie specjalne powłoki 3D, dają intrygujące efekty linii i załamania światła. Mimo, że są one niewidoczne dla ludzkiego oka, wyraziście odbijają refleksy kolorystyczne tworząc zachwycające wrażenia wizualne. Telefon posiada ekran o przekątnej 5,2 cala, dodatkowo wykończony jest ze szkła 2.5D, które działa jako warstwa ochronna.

Honor 8 został wyposażony w podwójny aparat o matrycy 12 MPx. Jedna soczewka RGB wychwytuje kolory, a zadaniem drugiej soczewki monochromatycznej jest uzyskanie jak największej ilości detali na zdjęciu. Sensor monochromatyczny rejestruje trzy razy więcej światła, zwiększając tym zakres dynamiki obrazu i redukcję szumów, a także gwarantuje nieporównywalną jakość obrazu nawet w słabych warunkach oświetleniowych.

Honor 8 umożliwia bardzo szybki dostęp do wszystkich swoich funkcji dzięki czytnikowi linii papilarnych. Port USB typu C umożliwia szybkie ładowanie od 0 do 47% w zaledwie 30 minut.
Honor 8 pracuje na ośmiordzeniowym chipsecie Kirin wspomaganym koprocesorem i5, które działają razem w celu zwiększenia szybkości przetwarzania, czasu reakcji i żywotności baterii. Gwarantuje to moc smartfona wtedy, kiedy jest potrzebna (4x 2.3 GHz, 4x1.8 GHz). Ponadto, urządzenie obsługuje połączenia Wi-Fi na obu pasmach (2,4 GHz / 5 GHz), zapewniając szybkość łącza nawet do 150 Mbps.

Mokkacomments powered by Disqus
Zobacz również

Jak dobrze i sprawnie anonimizować dane zgodnie z RODO?

Organizacja pracy dzięki rozwiązaniom w chmurze

Laptopy poleasingowe wolniej się starzeją

Czy bidet jest przydatny?

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc