Sobota, 15 maja 2021 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Dla kogo płatności mobilne?

Dodano: 2017-03-10 • dołącz do dyskusjiTagi: Mobilność Płatności

Zapisz artykuł na później

Żyjemy w czasach, w których każdy z nas nie rozstaje się z telefonem. Nowoczesne smartphony dają właścicielom ogromne możliwości, z których z chęcią korzystamy. Możemy przeglądać strony www, prowadzić notatki podczas wykładów oraz robić zakupy w sklepach internetowych. I to właśnie po to, aby użytkownikom mobilnym ułatwić transakcje w sieci powstały płatności mobilne, które pozwalają w mgnieniu oka zapłacić za zakupiony przedmiot bez konieczności wpisywania numerów konta i innych informacji związanych z transakcją.

Jakie usługi płatności mobilnych oferowane są obecnie na rynku?

Nie jest to tylko jedyną możliwość płatności przy pomocy smartphona. Istnieje kilka usług płatności mobilnych, które skutecznie ułatwią nam życie oraz codzienne zakupy. Jedną z takich usług jest m-Pay. Jest to usługa, która działa w oparciu o mobilną aplikację pozwalającą na realizowanie płatności w tradycyjnych sklepach. Wprowadzając numer PIN podany przez usługodawcę oraz postępując zgodnie z informacjami podanymi na wyświetlaczu telefonu, możemy bardzo szybko uregulować rachunek w sklepie. W pewnym sensie jest to wirtualny portfel, który zawsze mamy przy sobie. Przecież nikt nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez telefonu w kieszeni. Ważne jest jednak, aby wcześniej zasilić konto w systemie m-Pay, aby móc korzystać z usługi.

Sky Cash jest kolejnym z systemów, jaki do dyspozycji mają osoby korzystające z mobilnych płatności za pomocą smartphonów. Podobnie jak poprzednia usługa, w Sky Cash także wymagane jest zasilenie konta, z którego pobierane będą środki na realizację płatności mobilnych. Usługa jest niezależna od rodzaju operatora i działa w każdej sieci GSM. Jest to jedna z popularniejszych form płatności mobilnych, jakie działają na naszym rynku.

BLIK Mobile jest kolejnym rozwiązaniem, które stale zyskuje na zainteresowaniu osób potrzebujących szybkich płatności internetowych. Firma Dotpay oferuje swoim klientom kompletną integrację z systemem BLIK Mobile, co pozwala na bezproblemową transakcję bez konieczności logowania się do swojego konta bankowego lub konta w systemie Dotpay.

Dotpay znany jest ze swojego kompleksowego podejścia do świadczonych przez siebie usług. Oferuje swoim klientom responsywne bramki płatności, które zapewniają idealne wyświetlanie usługi na dowolnym smartphonie. Każdy klient firmy ma do dyspozycji gotowe biblioteki, które może wdrożyć w swojej aplikacji wykorzystywanej do obsługi płatności w sklepie.

Tego typu rozwiązania dają nam ogromną wolność. Nie musimy już mieć przy sobie portfela, gotówki, a nawet karty kredytowej, aby dokonywać płatności. Wystarczy telefon komórkowy z zainstalowaną aplikacją do płatności mobilnych. Jest to rozwiązanie, które jest przełomem w branży szybkich płatności. Adresowane jest do osób w każdym wieku, które cenią sobie wolność oraz nie chcą uzależniać się jedynie od jednej formy płatności np. gotówką lub kartą kredytową. Tego typu technologie są stale rozwijane, więc możemy się spodziewać dalszych ciekawostek związanych z nowoczesnymi płatnościami mobilnymi.

https://www.dotpay.pl/platnosci-mobilne/\comments powered by Disqus
Zobacz również

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Wyposażenie do biura - sprzęt niezbędny do sprawnej komunikacji

Agencja pośrednictwa pracy – dlaczego warto korzystać z jej usług?

Na czym polega wymiana szybki w telefonie?

Wyślij telefon i wymień szybkę iPhone’a 7 bez wizyty w salonie

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc