Czwartek, 28 października 2021 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Płatny YouTube? Już niedługo.

Dodano: 2014-11-01 • dołącz do dyskusjiTagi: YouTube Google Abonament

Zapisz artykuł na później

Podczas konferencji Code/Mobile dyrektor generalny YouTube, Susan Wojcicki, poinformowała, że wkrótce w popularnym serwisie wideo, który wczoraj wprowadził obsługę filmów w 60 klatkach na sekundę zostaną wprowadzone usługi abonamentowe. CEO internetowego giganta nie ujawniła szczegółów, jednak zasugerowała jakich opcji można się spodziewać.

Jedną z nich będzie możliwość oglądania materiałów bez reklam. Krótkie, sponsorowane filmy wyświetlane przed rozpoczęciem wideo bywają irytujące, jednak to dzięki nim można korzystać z serwisu bezpłatnie. Susan Wojcicki chce dać wybór użytkownikom serwisu. Osoby, które zapłacą abonament unikną reklam, natomiast pozostali użytkownicy będą mogli oglądać filmy tak jak do tej pory.

Wielu użytkowników instaluje w swoich przeglądarkach programy blokujące reklamy, pozbawiając twórców działających na YouTube wynagrodzenia. Z tego powodu w planach jest wprowadzenie opcji płatnych subskrypcji, które byłyby odnawiane cyklicznie. W ten sposób użytkownicy mogliby wspierać swoich ulubionych autorów. Ponadto w ramach abonamentu otrzyma się dostęp do treści w lepszej jakości.

Susan Wojcicki nie podała dokładnego terminu wprowadzenia nowych usług, jednak zapewniła, że nastąpi to niebawem. Ceny również nie są jeszcze znane.


Źródło: PCLab.pl
comments powered by Disqus
Zobacz również

Organizacja pracy dzięki rozwiązaniom w chmurze

Laptopy poleasingowe wolniej się starzeją

Czy bidet jest przydatny?

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Wyposażenie do biura - sprzęt niezbędny do sprawnej komunikacji

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc