Niedziela, 14 sierpnia 2022 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Tani smartfon – gorszy od markowych modeli?

Dodano: 2015-10-02 • dołącz do dyskusjiTagi: Smartfon Tani smartfon

Zapisz artykuł na później

Zakupienie odpowiedniego smartfona często staje się poważnym problemem, gdy nie wiadomo, na co zwrócić uwagę. W sklepach znaleźć można obecnie wiele różnych modeli smartfonów – to zarówno te najnowsze, które kosztują po kilka tysięcy złotych, jak i te dość tanie, które można mieć za kilkaset.

Nie każdy może pozwolić sobie na zakupienie drogiego modelu, który dopiero został wprowadzony na rynek. Dlatego też powodzeniem cieszą się głównie tanie smartfony, przy czym za niską ceną wcale nie musi iść gorsza jakość.

Przede wszystkim praktycznie każdy markowy producent ma w swojej ofercie oprócz tych kosztownych urządzeń także te przeznaczone dla mniej zamożnych użytkowników. Oczywiście, wraz z niską ceną maleje też innowacyjność – urządzenia mają gorsze parametry podzespołów czy ekranów, ale z powodzeniem można stosować je na co dzień.

Drugim rozwiązaniem jest zakupienie takiego modelu, który nie będzie wyróżniał się znaną marką, ale za to będzie mógł zagwarantować bardzo dobre parametry techniczne właśnie z tego powodu, że nie jest konieczne opłacanie znanego znaczka na obudowie. W ten sposób można kupić tani, dobry smartfon, który pod względem swoich możliwości z powodzeniem będzie dorównywał tym z górnej półki.

Niestety, wielu klientów obawia się kupowania modeli, które nie pochodzą od znanego szerzej producenta, ponieważ zaufanie do nich jest niższe. Warto jednak się przemóc, ponieważ w przystępnej cenie, nawet poniżej 500 złotych, można mieć solidny model posiadający mocny procesor, dużą ilość pamięci RAM oraz świetny ekran.

Zatem tanie i dobre smartfony jak najbardziej istnieją – można bez problemu zakupić je bezpośrednio od producentów, a taksę w marketach elektronicznych. Przed dokonaniem decyzji warto też poczytać o nich więcej na portalach poświęconych smartfonom – recenzje na ogół są bardzo pozytywne. To powoduje, że coraz większa liczba klientów przekonuje się do niedrogich urządzeń bez rozpoznawalnych znaczków. W końcu jeżeli w niższej cenie można otrzymać praktycznie to samo, to po co przepłacać?
comments powered by Disqus
Zobacz również

Jak dobrze i sprawnie anonimizować dane zgodnie z RODO?

Organizacja pracy dzięki rozwiązaniom w chmurze

Laptopy poleasingowe wolniej się starzeją

Czy bidet jest przydatny?

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc