Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:30120 in /home/virt100330/domains/genity.pl/public_html/include/database.php on line 15
W 17 dni na koniec świata - Minecraftowe wyzwanie - GenITY technologie

Środa, 29 marca 2023 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


W 17 dni na koniec świata - Minecraftowe wyzwanie

Dodano: 2014-07-02 • dołącz do dyskusjiTagi: Minecraft PC Twitch Gaming

Zapisz artykuł na później

Użytkownik JL2579 postawił sobie za cel pokonanie z jednego końca na drugi cały wygenerowany świat Minecraft. Możliwe? Jak najbardziej. Ale czasochłonne. Odległość bowiem, jaką musi pokonać, liczy 30 tysięcy kilometrów, a trwać wszystko będzie 17 dni. Naszych, prawdziwych. A już prawie 2 dni z głowy. Gracz podróżuje po mapce na prostych torach, w wagoniku pędzącym 20m/s, stąd wyliczono te ponad 2 tygodnie podróży.

Watch live video from JL2579 on www.twitch.tv

JL2579 tłumaczy na swoim kanale w jaki sposób stworzył taką mapę gdzie tory mają tak horrendalną długość i nie uderzają o nic. Z tego co napisał mapa została przez niego wygenerowana, z dodaną detekcją gór i tunelami gdy tory przechodzą przez tzw. Extreme Hill. A pregenerowanie to przyszło mu na myśl ponieważ własnoręczne stworzenie tego wszystkiego powodowało ogromne lagi i nie pozwalało na płynne podróżowanie po mapie.

Poza tępym gapieniem się w jadący wagonik po torach z muzyką C418 w tle jest możliwość wysyłania dotacji, z których pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Twitcher ten zaproponował też konkurs - co jakiś czas na torach pojawiają się "piery", czyli tablice z numerami, których jest 27. Jeśli będziesz szczęśliwcem i akurat trafisz na takiego piera, zrób screena po czym wyślij go na maila JLa. Nagrody warte poświęcenia!

LINK DO KANAŁUcomments powered by Disqus
Zobacz również

Jak dobrze i sprawnie anonimizować dane zgodnie z RODO?

Organizacja pracy dzięki rozwiązaniom w chmurze

Laptopy poleasingowe wolniej się starzeją

Czy bidet jest przydatny?

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc