Sobota, 12 czerwca 2021 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Windows 10 jest ostatnią wersją popularnego systemu

Dodano: 2015-05-08 • dołącz do dyskusjiTagi: Windows Microsoft Ignite

Zapisz artykuł na później

Już niebawem bo tego lata oddany do publiki zostanie jak to mówią sami twórcy jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów operacyjnych - czyli Windows 10.
Jeden z ewangelistów Microsoftu - Jerry Nixon, w trakcie Ignite 2015 powiedział następujące słowa: "obecnie jesteśmy przed premierą Windows 10 i z powodu, że Windows 10 jest ostatnią wersją Windows, obecnie pracujemy właśnie nad nią."

Powyższe słowa można różnie zinterpretować, są tacy co pomyśleli że to koniec systemu Windows i w przyszłości pojawi się coś nowego a są inni co liczą po prostu na ciągłe ulepszenia Windows 10. I to raczej ta druga grupa ma racje, jeśli Win 10 okaże się ostatnio wersją - tzn. nie ukaże się żaden Windows 11, 12 itp. - to oznaczać będzie że użytkownicy będą otrzymywać standardowo aktualizacje i pakiety ulepszeń do swojego systemu. To też spowoduje że Win 10 w końcu zagości na przeważającej ilości komputerów i urządzeń mobilnych przez co na pytanie jaki mamy system bardzo często usłyszymy odpowiedź Windows 10.
Takie posunięcie na pewno byłoby bardzo dobrym krokiem, z pewnością miałoby to dobry wpływ na rynek a sami użytkownicy nie musieliby się martwić o kolejne zmiany systemów na nowsze wersje.
Jak dla nas idea świetna i tego oczekujemy!comments powered by Disqus
Zobacz również

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Wyposażenie do biura - sprzęt niezbędny do sprawnej komunikacji

Agencja pośrednictwa pracy – dlaczego warto korzystać z jej usług?

Na czym polega wymiana szybki w telefonie?

Wyślij telefon i wymień szybkę iPhone’a 7 bez wizyty w salonie

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc