Wtorek, 5 lipca 2022 News Czarna lista Wydarzenia Mobile Pobierz na Windows PhoneMobile Kontakt

Zaloguj się Zarejestruj się


Cortana od Microsoftu zbliża się na Androida i iOS

Dodano: 2015-03-13 • dołącz do dyskusjiTagi: Microsoft Cortana Android iOS Windows

Zapisz artykuł na później

Microsoft planuje wydać samodzielna aplikację swojej asystentki Cortany na smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS. Ten ruch miałby pomóc firmie w ekspansji oprogramowania i zdobywania nowych klientów, którzy w przyszłości wybraliby urządzenia od Microsoftu.

Jak mówią zagraniczne media Microsoft obecnie pracuje nad Cortaną dla Windows 10 co więcej sama Cortana ma zostać bardzo mocno ulepszona pod tzw. kryptonimem Eintein - co jasno może zwiastować że asystentka będzie jeszcze bardziej inteligentniejsza i dokładniejsza a może Microsoft nas czymś zaskoczy!?
Ta sytuacja jasno pokazuje że Microsoft bardzo chętnie decyduje się na przenoszenie swoich aplikacji na systemy konkurencji. Mówi się że jest to naturalny krok w celu przywrócenia Microsoftu do korzeni oprogramowanie, które można uruchomić na każdym urządzeniu.

Jak myślicie czy Cortana dla iOS i Android to dobry pomysł? Czy może to zagrozić tamtejszym odpowiednikom i czy przyciągnie to użytkowników - czas pokaże.comments powered by Disqus
Zobacz również

Jak dobrze i sprawnie anonimizować dane zgodnie z RODO?

Organizacja pracy dzięki rozwiązaniom w chmurze

Laptopy poleasingowe wolniej się starzeją

Czy bidet jest przydatny?

Samochody zdalnie sterowane - najlepsza zabawka dla dziecka

Copyright © 2013-2015 GenITY Network. All rights reserved O GenITY Regulamin Prywatność

PLPolski Pomoc